fbpx

Oferta współpracy dla dewelopera

Budujesz nieruchomości i chciałbyś powierzyć sprzedaż profesjonalistom?

Oferujemy stworzenie profesjonalnego biura sprzedaży dla Twojej inwestycji. W ramach wykonania tego działania gwarantujemy skuteczną sprzedaż Twojej inwestycji.

Zapoznaj się z naszą ofertą współpracy na wyłączność:

Zobacz opis naszej przykładowej inwestycji:


Chciałbyś zacząć zajmować się deweloperką, ale nie wiesz jak?

Przerażają Cię formalności, projekty, pozwolenia, znalezienie najlepszego wykonawcy?

Możemy pomóc Ci uporać się z tym wszystkim. Podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem w zakresie prowadzenia inwestycji od A do Z, czyli od wyboru działki, zakupu poprzez cały proces przygotowawczy i projektowy do wybudowania, niezbędnych odbiorów po zakończeniu inwestycji i sprzedaż na satysfakcjonujących Cię warunkach.

Nie ryzykuj błędami, które mogą Cię kosztować wiele stresu i pieniędzy skontaktuj się z nami i umów na spotkanie. Dowiedz się jak możemy pomóc Ci w zakresie prowadzenia inwestycji deweloperskiej.

Skontaktuj się z nami w celu omówienia współpracy:

Atelia Agnieszka Zalewska
ul. Kaszubska 3/U6
70-403 Szczecin
Tel.: 91 823 88 04
E-mail: biuro@atelianieruchomosci.pl

Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bezpłatny poradnik
Zapisując się wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji handlowych związanych z działalnością firmy Atelia Agnieszka Zalewska za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail przez firmę Atelia Agnieszka Zalewska. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności.