fbpx

Kariera

ROZPOCZNIJ KARIERĘ W SEKTORZE NIERUCHOMOŚCI

Samodzielność, elastyczność, wyzwania, rozwój, wysokie wynagrodzenie, misja… Mało zawodów oferuje tak szerokie możliwości jak profesja pośrednika obrotu nieruchomości, dlatego nie jest on dla wszystkich, ale być może jest właśnie dla Ciebie.

Jeżeli cechuje Cię charyzma i potrzeba dynamicznego rozwoju; szukasz branży, w której za ciężką pracę zarobisz duże pieniądze; jesteś samodzielny, zorganizowany i postępujesz fair play – to masz już wszystkie atuty, by osiągnąć sukces w sektorze nieruchomości.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

POŚREDNIK OBROTU NIERUCHOMOŚCI

Miejsce pracy: Szczecin

Zapraszamy do stałej współpracy profesjonalnych pośredników w obrocie nieruchomościami, ale jesteśmy również otwarci na osoby stawiające pierwsze kroki w branży. Oferujemy ciekawą, pełną wyzwań pracę w przyjaznym środowisku opartym na wzajemnym szacunku i zaangażowaniu zespołowym. Doskonałe możliwości rozwoju zawodowego i praktycznie nieograniczone możliwości zarobkowe, uzależnione jedynie od zaangażowania w wykonywaną pracę. Dużą niezależność i elastyczność.

Zapewniamy:

 1. Pakiet szkoleń umiejętności miękkich, niezbędnych w procesie skutecznej sprzedaży.
 2. Wstępne szkolenia umiejętności twardych z zagadnień teoretycznych i praktycznych.
 3. Profesjonalne, stałe wsparcie merytoryczne i praktyczne.
 4. Dostęp do odpowiednich narzędzi.
 5. Podstawową bazę ofert i klientów na start.
 6. Wspierające środowisko pracy w doświadczonym i zgranym zespole.
 7. Ponadprzeciętne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników sprzedaży.

Od kandydatów aplikujących na stanowisko oczekujemy:

 1. Prawa jazdy kat. B i własnego auta.
 2. Doskonałych umiejętności komunikacyjnych, otwartości w kontaktach z klientem.
 3. Wysokiej kultury osobistej i umiejętności wzbudzania zaufania.
 4. Dyspozycyjności i umiejętności wyznaczania sobie celów i zadań.
 5. Samodzielności, samodyscypliny i umiejętności określania priorytetów.
 6. Pozytywnego podejścia i nastawienia się na osiąganie wyznaczonych celów.
 7. Znajomości obsługi komputera w zakresie podstawowym.
 8. Mile widziana znajomości języka angielskiego lub/i niemieckiego.

POZNAJ SPECYFIKĘ ZAWODU

Praca agenta nieruchomości opiera się na kontaktach z ludźmi. Dlatego umiejętności interpersonalne są w tym zawodzie tak ważne. Liczy się również dobra organizacja, samodyscyplina, ambicja i zaangażowanie.

Pośrednik pozyskuje, przygotowuje, promuje i prezentuje oferty nieruchomości. Kojarzy strony transakcji w celu zawarcia przez nie umów dotyczących sprzedaży, zakupu, najmu lub wynajmu. Jest doradcą i gwarantem, że dana transakcja zostanie przeprowadzona zgodnie z prawem i z oczekiwaniami klienta. Pośrednik czuwa nad prawidłowością dokumentacji dotyczącej danej nieruchomości. W wielu kwestiach może odciążyć klientów – pozyskując potrzebne zaświadczenia z urzędów itp.

Agent nieruchomości bierze udział w negocjacjach warunków umowy, ustalaniu szczegółów. Do jego zadań należy przygotowywanie dokumentów do transakcji. Jest również obecny przy podpisywaniu umowy notarialnej. Można powiedzieć, że makler jest prawą ręką klienta – służy mu pomocą, wsparciem, fachową wiedzą. To dlatego konieczne jest zachowanie pełnego profesjonalizmu, ciągłe rozwijanie swoich umiejętności i pełne zaangażowanie. Musimy pamiętać, że klienci nam ufają i oczekują, że w miłej atmosferze oraz w zgodzie z zasadami etyki przeprowadzimy ich przez niuanse rynku nieruchomości, zawiłości prawne i handlowe – jest to nasze zadanie.

DLACZEGO ATELIA?

Atelia Nieruchomości i Doradztwo to firma z doświadczeniem i silną pozycją na rynku, ciesząca się zaufaniem coraz liczniejszej grupy zadowolonych klientów. Codziennie pracujemy na ich zaufanie.

Tworzymy zespół ambitny, profesjonalny, z bogatym doświadczeniem i znajomością specyfiki rynku, znakomicie orientujący się w realiach województwa zachodniopomorskiego. Z odwagą spoglądamy w przyszłość, a naszą dewizą jest szacunek do klientów, skuteczność i działanie zgodne z zasadami fair play. Jeśli pasujesz do tego opisu, dołącz do naszego zespołu i rozpocznij budowanie swojej kariery


Masz dodatkowe pytania?

Masz dodatkowe pytania? Zadzwoń: +48 91 823 88 04. Porozmawiajmy o Twojej karierze z nami.

Osoby zdecydowane na udział w procesie rekrutacji prosimy o przesłanie aplikacji w formie CV i listu motywacyjnego biuro@atelianieruchomosci.pl.

UWAGA! Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

Zastrzegamy możliwość odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bezpłatny poradnik
Zapisując się wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji handlowych związanych z działalnością firmy Atelia Agnieszka Zalewska za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail przez firmę Atelia Agnieszka Zalewska. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności.