Home Staging – wygląd ma znaczenie

Zakupy są kojarzone z przyjemną czynnością. W szczególności, gdy kupujemy to, co nam się bardzo podoba. Nie jest tajemnicą, że dokonując wyboru oceniamy produkt posiłkując się zmysłami wzroku, słuchu, zapachu czy dotyku, które pomagają nam w podjęciu ostatecznej decyzji o zakupie. Kiedy zamierzamy dokonać kupna nieruchomości, oczekujemy zadowolenia z każdej strony. Kiedy chcemy ją sprzedać, musimy wziąć pod uwagę wszystkie oczekiwania potencjalnego klienta.

Dlaczego warto z nami współpracować?

Metamorfoza przeprowadzona przez profesjonalistów może zdziałać cuda. Drobne przeróbki i właściwa analiza potrzebnych zmian mogą nie tylko zmienić wizerunek ale przede wszystkim znacznie podnieść atrakcyjność i cenę transakcyjną nieruchomości, dzięki czemu koszt inwestycji w metamorfozę się zwróci. Ponadto, dzięki zdobytemu doświadczeniu, doradcy ATELIA mają świadomość potrzeb na rynku. Wiemy na jakie elementy i cechy nieruchomości potencjalny klient zwróci największą uwagę. Dlatego analizujemy potrzebne zmiany tak, aby metamorfoza lokalu dotyczyła elementów najbardziej istotnych. Dzięki umiejętnemu połączeniu sztuki dekoracji wnętrz ze współczesnym marketingiem przyczyniamy się do zwiększania liczby potencjalnych nabywców i najemców.

Zespół ATELIA realizuje:

HOME STAGING

Pomożemy ci profesjonalnie przygotować dom lub mieszkanie, mając na celu zwiększenie jego wartości oraz szybką i satysfakcjonującą sprzedaż bądź wynajem.

OFFICE STAGING

Jeżeli posiadasz lokal biurowy, przygotujemy go do sprzedaży bądź wynajmu. Wykorzystujemy wiedzę o standardach i trendach w taki sposób aby podnieść wartość rynkową nieruchomości.

DORADZTWO I PROMOCJA

Jeśli posiadasz kilka lokali, pomożemy Ci zaprojektować lokal pokazowy, aby rozwinąć sprzedaż pozostałych. Pomożemy także zrealizować cały proces marketingowo – reklamowy.

Mieszkania na sprzedaż, mieszkania na wynajem, domy na sprzedaż Szczecin

Home staging w Szczecinie – jest to innowacyjna na rynku nieruchomości w Szczecinie usługa realizowana przez nasze biuro nieruchomości, polegająca na profesjonalnym przygotowaniu posiadanego przez klienta obiektu (np. mieszkania w Szczecinie, domu w Pilchowie, lokalu na wynajem w Tanowie) do sprzedaży lub wynajmu.
Wpływ wyglądu posiadanego lokalu wpływa wprost na jego cenę i jest to niezaprzeczalny fakt. Często inwestycja kilkunastu tysięcy złotych w remont posiadanej nieruchomości sprawia, że jej cena na rynku wzrasta o kilkadziesiąt-kilkaset tysięcy. Odpowiednio przeprowadzony remont sprawi, że oferowane na sprzedaż mieszkanie bądź dom będzie bardziej atrakcyjny dla klientów, uzyska lepsze oferty od poważniejszej klienteli, albo jego wynajem będzie bezproblemowy dla wartościowych najemców.

Lokale użytkowe, lokale komercyjne, biura na wynajem

Realizacji usługi stagingu podlegają nie tylko mieszkania w Szczecinie czy domy w Dobrej Szczecińskiej lub Tanowie, ale także lokale komercyjne – usługa przygotowana specjalnie z myślą o posiadaczach lokali typu biuro w Szczecinie lub okolicach, czyli office staging. Nasi specjaliści przygotują Twój lokal użytkowy na sprzedaż bądź na wynajem, dzięki czemu jego cena rynkowa znacznie wzrośnie!
W przypadku, kiedy posiadasz kilka lokali użytkowych, z pomocą naszych fachowych doradców przygotujemy jeden z nich na lokal pokazowy. Odpowiednie zaprojektowanie obiektu na pokaz sprawi, że sprzedaż całej serii nieruchomości w Szczecinie będzie znacznie prostsza, a oferowane przez kupujących kwoty wyższe. Ponadto, nasi specjaliści zajmą się całościową realizacją procesu marketingowo – promocyjnego, zdejmując z Twoich barków wszystkie nużące i czasochłonne czynności związane z realizacją kampanii dla sprzedaży kilku nieruchomości. W biurze nieruchomości Atelia zdajemy sobie sprawę, jak cenny i ważny jest czas naszych Klientów.

Umów się na bezpłatne konsultacje z doradcą ATELIA i sprawdź, jak wiele możesz zyskać.

„Bądź orłem na rynku nieruchomości. Z nami możesz więcej.”