fbpx

Home staging

WYGLĄD MA ZNACZENIE

Zakupy są kojarzone z przyjemną czynnością. W szczególności, gdy kupujemy to, co nam się bardzo podoba. Nie jest tajemnicą, że dokonując wyboru oceniamy produkt posiłkując się zmysłami wzroku, słuchu, zapachu czy dotyku, które pomagają nam w podjęciu ostatecznej decyzji o zakupie. Kiedy zamierzamy dokonać kupna nieruchomości, oczekujemy zadowolenia z każdej strony. Kiedy chcemy ją sprzedać, musimy wziąć pod uwagę wszystkie oczekiwania potencjalnego klienta.

DLACZEGO WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ?

Metamorfoza przeprowadzona przez profesjonalistów może zdziałać cuda. Drobne przeróbki i właściwa analiza potrzebnych zmian mogą nie tylko zmienić wizerunek ale przede wszystkim znacznie podnieść atrakcyjność i cenę transakcyjną nieruchomości, dzięki czemu koszt inwestycji w metamorfozę się zwróci. Ponadto, dzięki zdobytemu doświadczeniu, doradcy ATELIA mają świadomość potrzeb na rynku. Wiemy na jakie elementy i cechy nieruchomości potencjalny klient zwróci największą uwagę. Dlatego analizujemy potrzebne zmiany tak, aby metamorfoza lokalu dotyczyła elementów najbardziej istotnych. Dzięki umiejętnemu połączeniu sztuki dekoracji wnętrz ze współczesnym marketingiem przyczyniamy się do zwiększania liczby potencjalnych nabywców i najemców.

ZESPÓŁ ATELIA REALIZUJE:

HOME STAGING

Pomożemy ci profesjonalnie przygotować dom lub mieszkanie, mając na celu zwiększenie jego wartości oraz szybką i satysfakcjonującą sprzedaż bądź wynajem.

OFFICE STAGING

Jeżeli posiadasz lokal biurowy, przygotujemy go do sprzedaży bądź wynajmu. Wykorzystujemy wiedzę o standardach i trendach w taki sposób aby podnieść wartość rynkową nieruchomości.

DORADZTWO I PROMOCJA

Jeśli posiadasz kilka lokali, pomożemy Ci zaprojektować lokal pokazowy, aby rozwinąć sprzedaż pozostałych. Pomożemy także zrealizować cały proces marketingowo – reklamowy.

Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bezpłatny poradnik
Zapisując się wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji handlowych związanych z działalnością firmy Atelia Agnieszka Zalewska za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail przez firmę Atelia Agnieszka Zalewska. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności.