fbpx

Zespół

Oddział Główny Szczecin
Oddział Trójmiasto

Wiele czasu poświęcamy na podnoszenie naszych kompetencji, aby zapewnić Wam jak najlepszy poziom obsługi i bezpieczeństwa podczas sprzedaży lub wynajmu nieruchomości. A więc kim jesteśmy? Zapraszamy do przeczytania kilku słów o nas.

Oddział Główny Szczecin

Agnieszka Zalewska

Agnieszka Zalewska

Właścicielka
Doradca ds. nieruchomości komercyjnych i bezpieczeństwa kapitału.

Numer licencji 6836.

E-mail: aga@atelianieruchomosci.pl
Tel.: +48 501 621 392
Zobacz moje oferty.

Jako właścicielka Biura Nieruchomości Atelia jestem nastawiona na dobro, bezpieczeństwo klienta i profesjonalizm zespołu. Te trzy rzeczy to podstawa jakości o jaką dbam w moim biurze. Jestem również prezesem i założycielką Polskiej Fundacji Przeciwdziałania Uzależnieniom i dzięki tej roli zmieniam świat na lepszy, bardziej przyjazny oraz bardziej ludzki. Walczę o świat pełen miłości, radości, szczęścia i spełnienia. Najwięcej satysfakcji daje mi bycie mamą cudownego nastolatka Edgara. Uwielbiam zdobywać wiedzę na temat ludzkiego wnętrza i możliwości rozwijania świadomości. Podróż po bezdrożach własnego wnętrza jest najlepszą przygodą jaką uwielbiam doznawać. Jestem fanką Gwiezdnych Wojen! Jestem jak Jedi XXI wieku!


Bogusław Wawrzonek

Bogusław Wawrzonek

Doradca ds. nieruchomości i oddłużania.

E-mail: boguslaw@atelianieruchomosci.pl
Tel.: +48 537 500 202
Zobacz moje oferty.

Moja przygoda z branżą nieruchomości rozpoczęła się w 1999 roku (tak to było jeszcze w XX wieku). Doświadczenie jako pośrednik zdobywałem w jednym z pierwszych licencjonowanych biur pośrednictwa w Polsce. Studiowałem prawo na Uniwersytecie Szczecińskim oraz w Wyższej Szkole Integracji Europejskiej w Warszawie. Posiadam zatem mocne podstawy do tego aby bezpiecznie prowadzić Państwa sprawy związane z szeroko rozumianym obrotem nieruchomościami. Jako wieloletni praktyk, osoba zdyscyplinowana i dokładna jestem w stanie zapewnić moim klientom obsługę na najwyższym zawodowym poziomie. Państwa komfort i bezpieczeństwo to dla mnie dwie rzeczy najważniejsze w pracy pośrednika.


Monika Bogucka

Doradca ds. nieruchomości

E-mail: monika@atelianieruchomosci.pl
Tel.: +48 519 865 092
Zobacz moje oferty

Swoją drogę zawodową zaczęłam w biurze podatkowym na stanowisku Doradcy Podatkowego.Od wielu lat intensywnie pracuję z klientem, dbając o jego potrzeby i zapewniając kompleksową obsługę na każdym etapie transakcji.Ciągle biorę udział w szkoleniach i kursach aby podnosić swoje kwalifikacje. Interesuję się nowoczesnymi rozwiązaniami w budownictwie i aranżacji wnętrz, co sprawia, że potrafię doradzić w procesie znalezienia idealnej nieruchomości. Moje pasje do majsterkowania i zmysł techniczny pomagają mi również w szybkim rozpoznaniu potencjalnych problemów technicznych nieruchomości, co z kolei wpływa na obniżenie ryzyka przy zakupie czy wynajmie mieszkania lub domu.Zaufanie klientów stawiam na pierwszym miejscu i zawsze dokładam wszelkich starań, aby każdy proces transakcyjny przebiegał sprawnie i bezproblemowo. Dzięki mojej determinacji i zaangażowaniu, wiele osób mogło spełnić swoje marzenia o własnym, wymarzonym lokum.Wolny czas spędzam ze swoją rodziną na wolnym powietrzu, uwielbiam długie spacery ciesząc się spokojem i pięknem otaczającej przyrody. To dla mnie idealny sposób na relaks i odprężenie po intensywnym tygodniu pracy.


Radosław Herdzik

Doradca ds. nieruchomości

E-mail: radek@atelianieruchomosci.pl
Tel.: +48 519 194 753
Zobacz moje oferty.

Jestem osobą wielu profesji a jeszcze więcej posiadam pasji i zainteresowań. Z wykształcenia oraz zamiłowania jestem muzykiem – klarnecistą. Dodatkowo jestem Prezesem Fundacji Dobrego Samopoczucia w ramach której, zajmuje się inicjatywami społecznymi mającymi na celu m.in. poprawę dobrostanu drugiego człowieka poprzez działania takie jak choćby muzykoterapia.
Nieruchomościami interesuję się od dłuższego czasu. Zawsze fascynowały mnie piękne wnętrza, mieszkania, domy i ogrody. Swoje pierwsze doświadczenia zdobywałem jeszcze, jako muzyk pracujący w orkiestrze w Warszawie. Ogromne zapotrzebowanie na rynku nieruchomości w stolicy dało mi solidne podstawy do działania w tej branży.
Po kilkuletnim doświadczeniu wiem jak ważne jest zaopiekowanie się klientem w celu znalezienia i sfinalizowania transakcji w przypadku kupna mieszkania czy domu. Dzięki wrodzonej empatii nastawiony jestem na profesjonalną opiekę nad klientem. Każdą transakcją zajmuję się szczegółowo i dokładnie. Branża nieruchomości jest bardzo intensywnie rozwijającą się dziedziną, w której ciągle należy być na bieżąco. Dotyczy to i kwestii prawnych i jeszcze lepszego docierania do klienta z coraz większymi wymaganiami. W tej pracy jest to moim głównym celem – zadowolenie i bezpieczeństwo moich klientów.
W wolnym czasie uwielbiam przebywać na łonie przyrody, praktykuję także jogę. Śledzę nowinki technologiczne i chłonę wszelkie nowości, jakimi dzieli się ze mną świat.

Anna Gawora

Anna Gawora

Doradca ds. nieruchomości

E-mail: anna@atelianieruchomosci.pl
Tel.: +48 799 059 709
Zobacz moje oferty.

Absolwentka Ochrony Środowiska na Akademii Rolniczej, Prawa na Uniwersytecie Szczecińskim, studiów podyplomowych z zarządzania zasobami ludzkimi oraz marketingu i strategii marketingowych.

Rynek nieruchomości jest dziedziną szeroką, pełną wyzwań i wymagającą specjalistycznej wiedzy. Uważam, że jest to praca dla prawdziwych pasjonatów, którzy chcą się rozwijać i regularnie poszerzać swoje horyzonty. Z tą branżą związana jestem od 2014 roku, gdy skończyłam studia podyplomowe z wyceny nieruchomości oraz kurs organizowany przez Polską Federację Rynku Nieruchomości. Z pewnością znajomość prawa znacznie ułatwia mi pracę, pozwalając zajmować się transakcjami, które dla innych byłyby niemożliwe do wykonania.

W pracy z zaangażowaniem i entuzjazmem wykorzystuję zdobytą wiedzę, a także dzielę się nią w ramach doradztwa i wyceny nieruchomości. Osiągnięcie celu jest dla mnie tak samo ważne jak droga, która do niego prowadzi. Uważam, że zbudowanie dobrej relacji z klientem jest niezbędne do przeprowadzenia w pełni bezpiecznej, komfortowej i profesjonalnej transakcji. Swój sukces mierze poziomem Państwa satysfakcji.

Prywatnie bezcenny jest dla mnie kontakt z naturą i czas spędzany z najbliższymi. Uwielbiam golfa, Nordic Walking, jogę a także czytać książki.

Piotr Pągowski

Piotr Pągowski

Doradca ds. nieruchomości i budownictwa energooszczędnego.

E-mail: piotr@atelianieruchomosci.pl
Tel. +48 663 068 829
Zobacz moje oferty.

Absolwent studiów magisterskich na kierunku Budownictwo i studiów podyplomowych na kierunku Zarządzanie Nieruchomościami. Moją pasją są nieruchomości te małe i te duże, a przede wszystkim budownictwo pasywne i energooszczędne. Chętnie doradzę jak wybrać nieruchomość, której eksploatacja nie będzie generowała dużych kosztów. Jestem członkiem ogólnopolskiego Zrzeszenia Audytorów Energetycznych i jako osoba uprawniona do sporządzania świadectw energetycznych budynków jestem wpisany na listę Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju. Prywatnie uwielbiam podróżować z moją żoną i córką, podziwiając architekturę, poznając nowe kultury i smakując różnych kuchni.


Łukasz Nyks

Łukasz Nyks – Nyx Media – TV & Film

email: nyx2002@gmail.com
tel.: +48 790 230 207

Profesjonalne ujęcia z drona. Montaż filmów z nieruchomości #nieruchomośćwminutę.


Edgar Junda

Edgar Junda

e-mail: edig2004@gmail.com
tel.: +48 505 147 470

Profesjonalne ujęcia z drona. Montaż filmów promujących nieruchomość. Profesjonalna sesja zdjęciowa wnętrz i nieruchomości

Na sukces każdej firmy składają się ludzie wchodzący w jej skład – nie inaczej jest w przypadku biura nieruchomości Atelia w Szczecinie!

Pragnąc kupić dom lub mieszkanie, szukając lokalu usługowego na wynajem, czy po prostu chcąc rozeznać się w obecnych trendach na rynku nieruchomości Szczecina i okolic najlepiej skontaktować się bezpośrednio z naszymi specjalistami!

Fachowy, zgrany zespół maklerów nieruchomości z wieloletnim doświadczeniem, szlifowanym przez lata pracy na zachodniopomorskim rynku nieruchomości, zapewnia obsługę przekraczającym swoim poziomem nawet najbardziej wygórowane standardy.

Każdy klient korzystający ze wsparcia naszych pracowników traktuje ten czas jako niezapomnianą przygodę, która różniła się od nudnej transakcji obrotu nieruchomościami, tak jak wypoczynek na Bali różni się od wczasów w Ciechocinku.

Z naszych usług przede wszystkim korzystają klienci szanujący swój czas i pieniądze – zarówno chcący kupić nieruchomość, jak i ją sprzedać. Jeśli również należysz do osób, dla których są to cenne wartości, z pewnością nie zawiedziesz się na naszej obsłudze. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

Samodzielność, elastyczność, wyzwania, rozwój, wysokie wynagrodzenie, misja… Mało zawodów oferuje tak szerokie możliwości jak profesja pośrednika obrotu nieruchomości, dlatego nie jest on dla wszystkich, ale być może jest właśnie dla Ciebie.

Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bezpłatny poradnik
Zapisując się wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji handlowych związanych z działalnością firmy Atelia Agnieszka Zalewska za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail przez firmę Atelia Agnieszka Zalewska. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności.