Agnieszka Zalewska

Właścicielka
Ekspert ds. nieruchomości komercyjnych i bezpieczeństwa kapitału

numer licencji 6836

email: aga@atelianieruchomosci.pl
tel.: +48 501 621 392

Jako właścicielka Biura Nieruchomości Atelia jestem nastawiona na dobro, bezpieczeństwo klienta i profesjonalizm zespołu. Te trzy rzeczy to podstawa jakości o jaką dbam w moim biurze. Jestem również prezesem i założycielką Polskiej Fundacji Przeciwdziałania Uzależnieniom i dzięki tej roli zmieniam świat na lepszy, bardziej przyjazny oraz bardziej ludzki. Walczę o świat pełen miłości, radości, szczęścia i spełnienia. Najwięcej satysfakcji daje mi bycie mamą cudownego nastolatka Edgara. Uwielbiam zdobywać wiedzę na temat ludzkiego wnętrza i możliwości rozwijania świadomości. Podróż po bezdrożach własnego wnętrza jest najlepszą przygodą jaką uwielbiam doznawać. Jestem fanką Gwiezdnych Wojen! Jestem jak Jedi XXI wieku!

Bogusław Wawrzonek

Ekspert ds. nieruchomości i oddłużania

email: bogusław@atelianieruchomosci.pl

tel.: +48 537 500 202

Moja przygoda z branżą nieruchomości rozpoczęła się w 1999 roku (tak to było jeszcze w XX wieku). Doświadczenie jako pośrednik zdobywałem w jednym z pierwszych licencjonowanych biur pośrednictwa w Polsce. Studiowałem prawo na Uniwersytecie Szczecińskim oraz w Wyższej Szkole Integracji Europejskiej w Warszawie. Posiadam zatem mocne podstawy do tego aby bezpiecznie prowadzić Państwa sprawy związane z szeroko rozumianym obrotem nieruchomościami. Jako wieloletni praktyk, osoba zdyscyplinowana i dokładna jestem w stanie zapewnić moim klientom obsługę na najwyższym zawodowym poziomie. Państwa komfort i bezpieczeństwo to dla mnie dwie rzeczy najważniejsze w pracy pośrednika.

Joanna Kapitan-Ostrowska

Ekspert ds. nieruchomości i ubezpieczeń

email: joanna@atelianieruchomosci.pl
tel.: +48 519 194 753

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku administracja gospodarcza. Z branżą nieruchomości związana od niedawna choć od lat zafascynowana wystrojem wnętrz oraz Home Stagingiem.
Na co dzień jestem również agentem ubezpieczeniowym, rozumiem zatem jak ważny jest aspekt bezpieczeństwa w życiu każdego człowieka, zwłaszcza jeśli chodzi o tak duże wydarzenie jak zakup, czy sprzedaż nieruchomości. Chętnie przygotuję ofertę dostosowaną do Państwa potrzeb i oczekiwań, a także zajmę się aspektem bezpieczeństwa zarówno transakcji, jak i nieruchomości, ruchomości, czy życia.
Prywatnie mama cudownej nastolatki, miłośniczka zwierząt i pasjonatka zakupów.

Maciej Gadaliński

Dyrektor oddziału Atelia Nieruchomości Trójmiasto
Ekspert ds. nieruchomości

ul. Władysława IV 53/10
81-384 Gdynia

email: maciej@atelianieruchomosci.pl

tel.: +48 501 619 229

Od wielu lat jestem związany z branżą nieruchomościowo-finansową. Doświadczenie w branży zdobywałem w firmach polskich i międzynarodowych m.in. Open Finance czy Sotheby’s. Prywatnie pasjonuję się sportami wodnymi i górskimi oraz rynkiem nieruchomości.

Piotr Pągowski

Ekspert ds. nieruchomości i budownictwa energooszczędnego

email: piotr@atelianieruchomosci.pl
tel. +48 663 068 829

Absolwent studiów magisterskich na kierunku Budownictwo i studiów podyplomowych na kierunku Zarządzanie Nieruchomościami. Moją pasją są nieruchomości te małe i te duże, a przede wszystkim budownictwo pasywne i energooszczędne. Chętnie doradzę jak wybrać nieruchomość, której eksploatacja nie będzie generowała dużych kosztów. Jestem członkiem ogólnopolskiego Zrzeszenia Audytorów Energetycznych i jako osoba uprawniona do sporządzania świadectw energetycznych budynków jestem wpisany na listę Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju. Prywatnie uwielbiam podróżować z moją żoną i córką, podziwiając architekturę, poznając nowe kultury i smakując różnych kuchni.

Elżbieta Sochanowska

Ekspert ds. nieruchomości

email: ela@atelianieruchomosci.pl

tel.: +48 502 915 826

Absolwentka studiów magisterskich na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego  i studiów podyplomowych w zakresie Public  Relations oraz psychologii  zarządzania.

Jestem osobą ciekawą świata i ludzi, lubię wyzwania. Podróżuję, poznaję inne kultury, a przede wszystkim ludzi, umiejscowionych czasem w bardzo różnej od naszej rzeczywistości. Lubię wyzwania, ale poczucie bezpieczeństwa przede wszystkim. Skoki na bungee, ale w kasku i uprzęży, rafting, ale w kasku i kapoku, żeglarstwo (było i 7 w skali beuforta, ale kapitan który w razie „W”… przejmie ster), wspinaczki górskie – wysportowana synowa asekuruje. No i zawsze joga żeby się wyciszyć i skupić na istocie. Asekurantka?… nie, po porostu racjonalna. Bardzo ważne jest dla mnie poczucie bezpieczeństwa, które chciałabym zapewnić moim bliskim, ale też moim klientom, którzy są dla mnie bardzo ważni!!!  Zaopiekowani pod względem formalno-prawnym i „dopieszczeni”. Moi klienci są moimi przyjaciółmi i zawsze służę im pomocą.

Sara Bręcz-Kupiec

Ekspert ds. nieruchomości i social mediów

email: sara@atelianieruchomosci.pl

tel.: +48 519 195 023

Absolwentka studiów inżynierskich na kierunku Gospodarka Przestrzenna,oraz studiów magisterskich na kierunku Ekonomia ze specjalizacją – Gospodarka nieruchomościami. Prywatnie jestem mamą fantastycznej dwulatki, dla której mój świat stanął na głowie. Oprócz tego kreatywną duszą, rękodzielnikiem, krawcową samoukiem, a gdy mojego biurka nie zajmuje jakiś nowy projekt to znak, że jestem chora lub w podróży (koniecznie z namiotem!)

Na sukces każdej firmy składają się ludzie wchodzący w jej skład – nie inaczej jest w przypadku biura nieruchomości Atelia w Szczecinie!
Pragnąc kupić dom lub mieszkanie, szukając lokalu usługowego na wynajem, czy po prostu chcąc rozeznać się w obecnych trendach na rynku nieruchomości Szczecina i okolic najlepiej skontaktować się bezpośrednio z naszymi specjalistami!
Fachowy, zgrany zespół maklerów nieruchomości z wieloletnim doświadczeniem, szlifowanym przez lata pracy na zachodniopomorskim rynku nieruchomości, zapewnia obsługę przekraczającym swoim poziomem nawet najbardziej wygórowane standardy.
Każdy klient korzystający ze wsparcia naszych pracowników traktuje ten czas jako niezapomnianą przygodę, która różniła się od nudnej transakcji obrotu nieruchomościami, tak jak wypoczynek na Bali różni się od wczasów w Ciechocinku.
Z naszych usług przede wszystkim korzystają klienci szanujący swój czas i pieniądze – zarówno chcący kupić nieruchomość, jak i ją sprzedać. Jeśli również należysz do osób, dla których są to cenne wartości, z pewnością nie zawiedziesz się na naszej obsłudze. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

Samodzielność, elastyczność, wyzwania, rozwój, wysokie wynagrodzenie, misja… Mało zawodów oferuje tak szerokie możliwości jak profesja pośrednika obrotu nieruchomości, dlatego nie jest on dla wszystkich, ale być może jest właśnie dla Ciebie.