fbpx

Zespół

Oddział Główny Szczecin
Oddział Trójmiasto

Oddział Główny Szczecin

Agnieszka Zalewska

Agnieszka Zalewska

Właścicielka
Ekspert ds. nieruchomości komercyjnych i bezpieczeństwa kapitału.

Numer licencji 6836.

email: aga@atelianieruchomosci.pl
tel.: +48 501 621 392
Zobacz moje oferty.

Jako właścicielka Biura Nieruchomości Atelia jestem nastawiona na dobro, bezpieczeństwo klienta i profesjonalizm zespołu. Te trzy rzeczy to podstawa jakości o jaką dbam w moim biurze. Jestem również prezesem i założycielką Polskiej Fundacji Przeciwdziałania Uzależnieniom i dzięki tej roli zmieniam świat na lepszy, bardziej przyjazny oraz bardziej ludzki. Walczę o świat pełen miłości, radości, szczęścia i spełnienia. Najwięcej satysfakcji daje mi bycie mamą cudownego nastolatka Edgara. Uwielbiam zdobywać wiedzę na temat ludzkiego wnętrza i możliwości rozwijania świadomości. Podróż po bezdrożach własnego wnętrza jest najlepszą przygodą jaką uwielbiam doznawać. Jestem fanką Gwiezdnych Wojen! Jestem jak Jedi XXI wieku!


Bogusław Wawrzonek

Bogusław Wawrzonek

Ekspert ds. nieruchomości i oddłużania.

email: boguslaw@atelianieruchomosci.pl
tel.: +48 537 500 202
Zobacz moje oferty.

Moja przygoda z branżą nieruchomości rozpoczęła się w 1999 roku (tak to było jeszcze w XX wieku). Doświadczenie jako pośrednik zdobywałem w jednym z pierwszych licencjonowanych biur pośrednictwa w Polsce. Studiowałem prawo na Uniwersytecie Szczecińskim oraz w Wyższej Szkole Integracji Europejskiej w Warszawie. Posiadam zatem mocne podstawy do tego aby bezpiecznie prowadzić Państwa sprawy związane z szeroko rozumianym obrotem nieruchomościami. Jako wieloletni praktyk, osoba zdyscyplinowana i dokładna jestem w stanie zapewnić moim klientom obsługę na najwyższym zawodowym poziomie. Państwa komfort i bezpieczeństwo to dla mnie dwie rzeczy najważniejsze w pracy pośrednika.


Joanna Kapitan-Ostrowska

Joanna Kapitan-Ostrowska

Ekspert ds. nieruchomości i ubezpieczeń.

email: joanna@atelianieruchomosci.pl
tel.: +48 519 194 753
Zobacz moje oferty.

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku administracja gospodarcza. Nieruchomości, wystrój wnętrz i Home Staging fascynują mnie od lat i z każdą kolejną transakcją zdobywam cenne doświadczenie, które wykorzystuje w dalszych działaniach.

Na co dzień jestem również agentem ubezpieczeniowym, rozumiem zatem jak ważny jest aspekt bezpieczeństwa w życiu każdego człowieka, zwłaszcza jeśli chodzi o tak duże wydarzenie jak zakup, czy sprzedaż nieruchomości. Chętnie przygotuję ofertę dostosowaną do Państwa potrzeb i oczekiwań, a także zajmę się aspektem bezpieczeństwa zarówno transakcji, jak i nieruchomości, ruchomości, czy życia.

Prywatnie mama cudownej nastolatki, miłośniczka zwierząt i pasjonatka zakupów.


Piotr Pągowski

Piotr Pągowski

Ekspert ds. nieruchomości i budownictwa energooszczędnego.

email: piotr@atelianieruchomosci.pl
tel. +48 663 068 829
Zobacz moje oferty.

Absolwent studiów magisterskich na kierunku Budownictwo i studiów podyplomowych na kierunku Zarządzanie Nieruchomościami. Moją pasją są nieruchomości te małe i te duże, a przede wszystkim budownictwo pasywne i energooszczędne. Chętnie doradzę jak wybrać nieruchomość, której eksploatacja nie będzie generowała dużych kosztów. Jestem członkiem ogólnopolskiego Zrzeszenia Audytorów Energetycznych i jako osoba uprawniona do sporządzania świadectw energetycznych budynków jestem wpisany na listę Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju. Prywatnie uwielbiam podróżować z moją żoną i córką, podziwiając architekturę, poznając nowe kultury i smakując różnych kuchni.


Elżbieta Sochanowska

Elżbieta Sochanowska

Ekspert ds. nieruchomości.

email: ela@atelianieruchomosci.pl
tel.: +48 502 915 826
Zobacz moje oferty.

Absolwentka studiów magisterskich na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego i studiów podyplomowych w zakresie Public Relations oraz psychologii biznesu.
Dojrzała, pragmatyczna, spełniona matka dwóch wspaniałych mężczyzn i szczęśliwa babcia. Bardzo lubię pracować bezpośrednio z klientem, taka współpraca sprawia mi dużą satysfakcję. Jestem osobą ciekawą świata. Podróżuję, poznaję inne kultury a przede wszystkim ludzi, umiejscowionych czasem w bardzo różnej od naszej rzeczywistości. Lubię wyzwania i kontakt z naturą – trekking, żagle a przede wszystkim joga, żeby się wyciszyć i skupić na istocie. W życiu i pracy poczucie bezpieczeństwa jest dla mnie bardzo ważne i chcę zapewnić je moim bliskim oraz klientom, którzy są dla mnie bardzo ważni! Zaopiekowani pod względem formalno-prawnym i „dopieszczeni”. Moi klienci są moimi przyjaciółmi i zawsze służę im pomocą.


Piotr Jasiński

Ekspert ds. nieruchomości

e-mail: piotrj@atelianieruchomosci.pl
tel.: + 48 780 177 724
Zobacz moje oferty.

Absolwent studiów licencjackich na kierunku psychologia w biznesie.
Młody, ambitny, otwarty na ludzi, nowe pomysły oraz wyzwania. Od początku kariery zawodowej z pasją pracuję w handlu, rozwijając się i czerpiąc przy okazji z niej ogromną przyjemność. Zdecydowałem się na pracę w branży nieruchomości, aby móc dalej zdobywać bezcenne doświadczenie i podnosić swoje kompetencje. Wszystkie dotychczas podjęte działania zawodowe wzbogaciły mój zakres umiejętności i nauczyły mnie jak niezwykle istotna jest odpowiednia współpraca z klientem, która może w pełni zapewnić satysfakcję, komfort i bezpieczeństwo każdej ze stron.
Poza pracą inwestuje swój czas w zainteresowania jakimi są sport, rynki finansowe, psychologia i muzyka. Lubię też podróżować, poznawać nowe miejsca i przede wszystkim ludzi.


Dagmara Kaczmarek

Specjalista ds. administracji

e-mail: dagmara@atelianieruchomosci.pl
tel.: +48 519 195 023

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku administracja, Wydział Prawa i Administracji w Szczecinie.

Branżą nieruchomości zajmuję się od niedawna, ale moim głównym zadaniem jest wspieranie pośredników w ich pracy, a także prowadzenie biura – a więc przede wszystkim dbam o to, żeby wszystko działało jak trzeba.

Prywatnie jestem osobą aktywnie działającą na rzecz zwierząt. Moją pasją są książki – zarówno kolekcjonowanie ich jak i czytanie. Uwielbiam jeździć na koncerty, a tą pasję z kolei łączę z podróżami.


Marta Prasał

Ekspert ds. nieruchomości

email: marta@atelianieruchomosci.pl
tel.: +48 513 720 271
Zobacz moje oferty.

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku Wychowanie Fizyczne na WKFiPZ w Szczecinie. Mam w swoim doświadczeniu kursy związane z coachingiem pracy zespołowej, zarządzania zespołem, co jest dobrym podłożem do pracy z klientami.

Interesuję się branżą nieruchomości przede wszystkim ze względu na jej nieprzewidywalność. Jestem osobą sumienną, więc przykładam największą uwagę do bezpieczeństwa transakcji i zadowolenia klienta.

Prywatnie uwielbiam podróże, a także sport. Posiadam zdolności manualne, dzięki czemu zwracam uwagę na detale. Śledzę także na bieżąco wszelkie nowinki technologiczne.


Łukasz Nyks

Łukasz Nyks – Nyx Media – TV & Film

email: nyx2002@gmail.com
tel.: +48 790 230 207

Profesjonalne ujęcia z drona. Montaż filmów z nieruchomości #nieruchomośćwminutę.


Edgar Junda

Edgar Junda

e-mail: edig2004@gmail.com
tel.: +48 505 147 470

Profesjonalne ujęcia z drona. Montaż filmów promujących nieruchomość. Profesjonalna sesja zdjęciowa wnętrz i nieruchomości


Oddział Trójmiasto

Wojciech Markiewicz

Wojciech Markiewicz

Atelia Nieruchomości Trójmiasto
Menager Oddziału Trójmiasto

ul. Szczęśliwa 46/12
80 -176 Gdańsk

email: wojtek@atelianieruchomosci.pl
tel.: +48 531 181 415
Zobacz moje oferty.

Branża nieruchomości to dla mnie obszar fascynacji i ciągłego rozwoju.

Jestem absolwentem Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego oraz podyplomowych studiów zarządzania nieruchomościami. Dotychczas, większość kariery spędziłem w roli specjalisty public relations oraz pełnomocnika/ audytora systemów zarządzania jakością. Doświadczyłem także dziennikarstwa muzycznego, fonografii oraz realizacji projektu poświęconego mieszkańcom Sopotu.

Prywatnie jestem ojcem dwójki wspaniałych dzieci, które są całym moim światem i którym poświęcam każdą wolną chwilę. Lubię podróże, odkrywanie świata i ludzi, a także jazdę na rowerze. Aby „podnieść sobie adrenalinę” śledzę również wydarzenia polityczne.


Na sukces każdej firmy składają się ludzie wchodzący w jej skład – nie inaczej jest w przypadku biura nieruchomości Atelia w Szczecinie!

Pragnąc kupić dom lub mieszkanie, szukając lokalu usługowego na wynajem, czy po prostu chcąc rozeznać się w obecnych trendach na rynku nieruchomości Szczecina i okolic najlepiej skontaktować się bezpośrednio z naszymi specjalistami!

Fachowy, zgrany zespół maklerów nieruchomości z wieloletnim doświadczeniem, szlifowanym przez lata pracy na zachodniopomorskim rynku nieruchomości, zapewnia obsługę przekraczającym swoim poziomem nawet najbardziej wygórowane standardy.

Każdy klient korzystający ze wsparcia naszych pracowników traktuje ten czas jako niezapomnianą przygodę, która różniła się od nudnej transakcji obrotu nieruchomościami, tak jak wypoczynek na Bali różni się od wczasów w Ciechocinku.

Z naszych usług przede wszystkim korzystają klienci szanujący swój czas i pieniądze – zarówno chcący kupić nieruchomość, jak i ją sprzedać. Jeśli również należysz do osób, dla których są to cenne wartości, z pewnością nie zawiedziesz się na naszej obsłudze. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

Samodzielność, elastyczność, wyzwania, rozwój, wysokie wynagrodzenie, misja… Mało zawodów oferuje tak szerokie możliwości jak profesja pośrednika obrotu nieruchomości, dlatego nie jest on dla wszystkich, ale być może jest właśnie dla Ciebie.

Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bezpłatny poradnik
Zapisując się wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji handlowych związanych z działalnością firmy Atelia Agnieszka Zalewska za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail przez firmę Atelia Agnieszka Zalewska. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności.