Agnieszka Zalewska

Właścicielka
Ekspert ds. nieruchomości komercyjnych i bezpieczeństwa kapitału

numer licencji 6836

e-mail: aga@atelianieruchomosci.pl
tel.: +48 501 621 392

Jako właścicielka Biura Nieruchomości Atelia jestem nastawiona na dobro, bezpieczeństwo klienta i profesjonalizm zespołu. Te trzy rzeczy to podstawa jakości o jaką dbam w moim biurze. Jestem również prezesem i założycielką Polskiej Fundacji Przeciwdziałania Uzależnieniom i dzięki tej roli zmieniam świat na lepszy, bardziej przyjazny oraz bardziej ludzki. Walczę o świat pełen miłości, radości, szczęścia i spełnienia. Najwięcej satysfakcji daje mi bycie mamą cudownego nastolatka Edgara. Uwielbiam zdobywać wiedzę na temat ludzkiego wnętrza i możliwości rozwijania świadomości. Podróż po bezdrożach własnego wnętrza jest najlepszą przygodą jaką uwielbiam doznawać. Jestem fanką Gwiezdnych Wojen! Jestem jak Jedi XXI wieku!

Bogusław Wawrzonek

Ekspert ds. nieruchomości i oddłużania

e-mail: bogusław@atelianieruchomosci.pl

tel.: +48 537 500 202

Moja przygoda z branżą nieruchomości rozpoczęła się w 1999 roku (tak to było jeszcze w XX wieku). Doświadczenie jako pośrednik zdobywałem w jednym z pierwszych licencjonowanych biur pośrednictwa w Polsce. Studiowałem prawo na Uniwersytecie Szczecińskim oraz w Wyższej Szkole Integracji Europejskiej w Warszawie. Posiadam zatem mocne podstawy do tego aby bezpiecznie prowadzić Państwa sprawy związane z szeroko rozumianym obrotem nieruchomościami. Jako wieloletni praktyk, osoba zdyscyplinowana i dokładna jestem w stanie zapewnić moim klientom obsługę na najwyższym zawodowym poziomie. Państwa komfort i bezpieczeństwo to dla mnie dwie rzeczy najważniejsze w pracy pośrednika.

Joanna Kapitan-Ostrowska

Ekspert ds. nieruchomości i ubezpieczeń

e-mail: joanna@atelianieruchomosci.pl
tel.: +48 519 194 753

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku administracja gospodarcza. Z branżą nieruchomości związana od niedawna choć od lat zafascynowana wystrojem wnętrz oraz Home Stagingiem.
Na co dzień jestem również agentem ubezpieczeniowym, rozumiem zatem jak ważny jest aspekt bezpieczeństwa w życiu każdego człowieka, zwłaszcza jeśli chodzi o tak duże wydarzenie jak zakup, czy sprzedaż nieruchomości. Chętnie przygotuję ofertę dostosowaną do Państwa potrzeb i oczekiwań, a także zajmę się aspektem bezpieczeństwa zarówno transakcji, jak i nieruchomości, ruchomości, czy życia.
Prywatnie mama cudownej nastolatki, miłośniczka zwierząt i pasjonatka zakupów.

Maciej Gadaliński

Dyrektor oddziału Atelia Nieruchomości Trójmiasto
Ekspert ds. nieruchomości

ul. Władysława IV 53/10
81-384 Gdynia

e-mail: maciej@atelianieruchomosci.pl

tel.: +48 501 619 229

Od wielu lat jestem związany z branżą nieruchomościowo-finansową. Doświadczenie w branży zdobywałem w firmach polskich i międzynarodowych m.in. Open Finance czy Sotheby’s. Prywatnie pasjonuję się sportami wodnymi i górskimi oraz rynkiem nieruchomości.

Piotr Pągowski

Ekspert ds. nieruchomości i budownictwa energooszczędnego

e-mail: piotr@atelianieruchomosci.pl
tel. +48 663 068 829

Absolwent studiów magisterskich na kierunku Budownictwo i studiów podyplomowych na kierunku Zarządzanie Nieruchomościami. Moją pasją są nieruchomości te małe i te duże, a przede wszystkim budownictwo pasywne i energooszczędne. Chętnie doradzę jak wybrać nieruchomość, której eksploatacja nie będzie generowała dużych kosztów. Jestem członkiem ogólnopolskiego Zrzeszenia Audytorów Energetycznych i jako osoba uprawniona do sporządzania świadectw energetycznych budynków jestem wpisany na listę Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju. Prywatnie uwielbiam podróżować z moją żoną i córką, podziwiając architekturę, poznając nowe kultury i smakując różnych kuchni.

Elżbieta Sochanowska

Ekspert ds. nieruchomości

e-mail: ela@atelianieruchomosci.pl

tel.: +48 502 915 826

Absolwentka studiów magisterskich na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego  i studiów podyplomowych w zakresie Public Relations oraz psychologii biznesu. 

Dojrzała, pragmatyczna, spełniona matka dwóch wspaniałych mężczyzn i szczęśliwa babcia.  Bardzo lubię pracować bezpośrednio z klientem, taka współpraca sprawia mi dużą satysfakcję. Jestem osobą ciekawą świata. Podróżuję, poznaję inne kultury a przede wszystkim ludzi, umiejscowionych czasem w bardzo różnej od naszej rzeczywistości.  Lubię wyzwania i kontakt z naturą – trekking, żagle a przede wszystkim joga, żeby się wyciszyć i skupić na istocie. W życiu i pracy poczucie bezpieczeństwa jest dla mnie bardzo ważne i chcę zapewnić je moim bliskim oraz klientom, którzy są dla mnie bardzo ważni!!!  Zaopiekowani pod względem formalno-prawnym i „dopieszczeni”. Moi klienci są moimi przyjaciółmi i zawsze służę im pomocą.

Sara Bręcz-Kupiec

Ekspert ds. nieruchomości i social mediów

e-mail: sara@atelianieruchomosci.pl

tel.: +48 519 195 023

Absolwentka studiów inżynierskich na kierunku Gospodarka Przestrzenna,oraz studiów magisterskich na kierunku Ekonomia ze specjalizacją – Gospodarka nieruchomościami. Prywatnie jestem mamą fantastycznej dwulatki, dla której mój świat stanął na głowie. Oprócz tego kreatywną duszą, rękodzielnikiem, krawcową samoukiem, a gdy mojego biurka nie zajmuje jakiś nowy projekt to znak, że jestem chora lub w podróży (koniecznie z namiotem!)

Alicja Skowron

Ekspert ds. inwestowania, komercjalizacji i zarządu najmem

e-mail: alicja@atelianieruchomosci.pl

tel.: +48 780 117 208

Specjalistka ds. bezpieczeństwa i inwestowania kapitału oraz zarządzania najmem. Absolwentka studiów na kierunku Zarządzanie ze specjalizacją- Zarządzanie zasobami ludzkimi Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego. Swoją przygodę z nieruchomościami zaczęłam w firmie zarządzającej najmem. Chcąc się dalej rozwijać i podnosić swoje kompetencje podjęłam pracę jako pośrednik nieruchomości. Dodatkowo postanowiłam zainwestować w nieruchomości, więc osobiście przeszłam całą drogę od znalezienia nieruchomości, remont, wyposażenie jej oraz wynajem, ucząc się na własnych błędach. Bogatsza o własne doświadczenia i zdobytą wiedzę jestem w stanie teraz pomóc Państwu przejść tę drogę w sposób bezpieczny. W czasie wolnym oddaję się moim pasjom, którymi są jazda konna i podróże. Ponadto jestem miłośniczką zwierząt i angażuję się w pomoc tym, które jej potrzebują.  Z chęcią pomogę Państwu znaleźć idealną nieruchomość pod inwestycję i dobrze ulokować pieniądze z gwarancją zysku.

Dominika Ługowska

Ekspert ds. inwestowania, komercjalizacji i zarządu najmem

e-mail: dominika@atelianieruchomosci.pl
tel.: +48 780 177 724

Studentka Logistyki na Wyższej Szkole Bankowej, ekspert do spraw bezpieczeństwa inwestycji oraz zarządzania najmem. Zadbam o bezpieczeństwo kapitału Klienta, skutecznie pomnożę powierzony majątek, dzięki profesjonalnemu zarządzaniu nieruchomością. Inwestorka na rynku nieruchomości, z gwarancją zysku na poziomie 8-12% . Specjalistka w remontach, wynajmie oraz zarządzaniu nieruchomościami. Pasjonatka biegów górskich długodystansowych oraz sportów zimowych. Lubię przekraczać swoje granice oraz przesuwać je coraz dalej, ale zawsze na piedestale stawiam bezpieczeństwo.

Na sukces każdej firmy składają się ludzie wchodzący w jej skład – nie inaczej jest w przypadku biura nieruchomości Atelia w Szczecinie!
Pragnąc kupić dom lub mieszkanie, szukając lokalu usługowego na wynajem, czy po prostu chcąc rozeznać się w obecnych trendach na rynku nieruchomości Szczecina i okolic najlepiej skontaktować się bezpośrednio z naszymi specjalistami!
Fachowy, zgrany zespół maklerów nieruchomości z wieloletnim doświadczeniem, szlifowanym przez lata pracy na zachodniopomorskim rynku nieruchomości, zapewnia obsługę przekraczającym swoim poziomem nawet najbardziej wygórowane standardy.
Każdy klient korzystający ze wsparcia naszych pracowników traktuje ten czas jako niezapomnianą przygodę, która różniła się od nudnej transakcji obrotu nieruchomościami, tak jak wypoczynek na Bali różni się od wczasów w Ciechocinku.
Z naszych usług przede wszystkim korzystają klienci szanujący swój czas i pieniądze – zarówno chcący kupić nieruchomość, jak i ją sprzedać. Jeśli również należysz do osób, dla których są to cenne wartości, z pewnością nie zawiedziesz się na naszej obsłudze. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

Samodzielność, elastyczność, wyzwania, rozwój, wysokie wynagrodzenie, misja… Mało zawodów oferuje tak szerokie możliwości jak profesja pośrednika obrotu nieruchomości, dlatego nie jest on dla wszystkich, ale być może jest właśnie dla Ciebie.