fbpx

Sprzedaj

TELEFONICZNIE
Zadzwoń na numer 91 823 88 04 i sprawnie ustalimy szczegóły współpracy.

PEŁNY PAKIET INFORMACJI

Przesyłając do nas pełny pakiet danych dotyczących Twojej nieruchomości, zyskasz pewność, że Twoje zlecenie będzie realizowane sprawnie i efektywnie. Pozwoli to zaoszczędzić wiele czasu tak Tobie, jak i naszemu maklerowi.

BEZPŁATNA POMOC I DORADZTWO

Nasza pomoc oraz doradztwo są zupełnie niezobowiązujące – płacisz jedynie za efekt współpracy, jakim jest sprzedaż powierzonej nam nieruchomości i pełna finalizacja transakcji.

ZA POMOCĄ FORMULARZA
Formularz zgłoszenia znajdziesz poniżej.


Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bezpłatny poradnik
Zapisując się wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji handlowych związanych z działalnością firmy Atelia Agnieszka Zalewska za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail przez firmę Atelia Agnieszka Zalewska. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności.