Za pomocą formularza

Formularz zgłoszenia znajduje się poniżej.

Telefonicznie

Tel: 91 823 88 04 i sprawnie ustalimy szczegóły współpracy.

Pełny pakiet informacji

Przesyłając do nas pełny pakiet danych dotyczących Twojej nieruchomości, zyskasz pewność, że Twoje zlecenie będzie realizowane sprawnie i efektywnie. Pozwoli to zaoszczędzić wiele czasu tak Tobie, jak i naszemu maklerowi.

Bezpłatna pomoc i doradztwo

Nasza pomoc oraz doradztwo są zupełnie niezobowiązujące – płacisz jedynie za efekt współpracy, jakim jest sprzedaż powierzonej nam nieruchomości i pełna finalizacja transakcji.

Nasz agent nieruchomości skontaktuje się z Tobą aby umówić spotkanie w dogodnym dla Ciebie terminie, w celu przyjęcia nieruchomości na sprzedaż. Podczas rozmowy, uzyskasz odpowiedzi na wszelkie pytania, poznasz całą procedurę sprzedaży nieruchomości z pośrednikiem oraz wybierzesz z agentem najskuteczniejszą formę współpracy i kształt umowy pośrednictwa.

Formularz zgłoszenia

Nieruchomości na sprzedaż Szczecin

Sprzedaż nieruchomości (mieszkania, domu) w Szczecinie może być zajęciem bardzo czasochłonnym i kłopotliwym. Jeśli nie zajmujesz się zawodowo obrotem nieruchomościami, będzie to czynność, której doprowadzenie do końca może kosztować Cię wiele nerwów, czasu i zachodu.

Na szczęście, biuro nieruchomości Atelia w Szczecinie oferuje Ci pomoc w sprzedaży posiadanej przez Ciebie nieruchomości!!

Mieszkania na sprzedaż, domy na sprzedaż

Maklerzy nieruchomości z biura Atelia wykorzystując wieloletnie doświadczenie, kontakty oraz umiejętności związane z rynkiem obrotu nieruchomościami wspierają naszych klientów przy sprzedaży mieszkań w Szczecinie, domów w luksusowych dzielnicach Pogodna, Warszewa czy zlokalizowanych na przedmieściach.
Wielu klientów, sprzedających domy na Mierzynie, w Pilchowie czy Tanowie już przekonało się o wysokiej jakości naszych usług – dołącz do nich już dzisiaj!
Zapewniamy pomoc przy wszystkich formalnościach związanych z obrotem nieruchomościami – żadne zawiłości prawne nie mają przed nami tajemnic! Doskonałe wyczucie rynku, umiejętności negocjacyjne, wiedza odnośnie cen i konkurencji pozwala nam uzyskać najlepsze oferty sprzedaży nieruchomości w Szczecinie.
Kwoty uzyskiwane ze sprzedaży nieruchomości z naszym biurem są wyższe nawet o 30%!
Pomoc doradców z Biura Atelia jest szczególnie wskazana, gdy mamy zadłużone mieszkanie. W takim wypadku, odpowiednie zaprezentowanie lokalu, wielopoziomowe wsparcie w zakresie stagingu nieruchomości i odpowiednie zaplecze marketingowe będą nieocenione. Mieszkania zadłużone także są możliwe do sprzedaży i warto o tym pamiętać – wiele osób już na starcie skreśla taką opcję, co jest ogromnym błędem!
Jeśli szanujesz swój czas i pieniądze, zaufaj naszym doradcom – skontaktuj z nami.