Kim jesteśmy i co możemy dla Ciebie zrobić?

Atelia Nieruchomości to mieszcząca się w Szczecinie licencjonowana agencja pośrednictwa i doradztwa. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań i profesjonalnej wiedzy realizujemy skutecznie następujące zadania:

  • Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami
  • Doradztwo i analizę rynku nieruchomości
  • Doradztwo z zakresu inwestycji na rynku nieruchomości
  • Obsługę prawną transakcji
  • Kontrolę stanu prawnego nieruchomości
  • Zarządzanie nieruchomościami wynajmowanymi
  • Obsługę finansową i doradztwo z zakresu pośrednictwa kredytowego
  • Usługi projektowo – architektoniczne
  • Home staging – profesjonalna praca nad wizerunkiem i przygotowanie nieruchomości do sprzedaży i wynajmu

Nasza efektywność wynika z kilkunastoletniej pracy na rynku nieruchomości. Gromadzimy praktyczną wiedzę i cenne informacje, które wykorzystujemy na rzecz naszych Klientów.

Zespół doradców ATELIA – POZNAJ NAS!

Kilkunastoletnia praktyka i nieprzerwany rozwój pozwoliły nam stworzyć wyjątkowy zespół wykwalifikowanych fachowców. Nasze doświadczenie daje Państwu gwarancję bezpieczeństwa w zakresie wszelkich inwestycji i transakcji finansowych na rynku nieruchomości. Wyjątkowe umiejętności taktyczne i negocjacyjne, uzupełnione specjalistyczną znajomością prawa wpływają na wysoką skuteczność podejmowanych przez Nas działań. Szczególne cechy wyróżniające naszych doradców to szybkość myślenia, umiejętność dostrzegania detali, kojarzenie faktów, twórcze i analityczne przetwarzanie informacji, zdolność wyciągania wniosków, kreatywne postrzeganie oraz skuteczne prognozowanie.
Z zapałem i ambicją podejmujemy się powierzanych nam zadań. Jesteśmy świadomi posiadanej wiedzy i możliwości, które pragniemy wykorzystywać na rzecz naszych klientów.

Nieruchomości w Szczecinie – pośrednictwo

Biuro pośrednictwa obrotu nieruchomości w Szczecinie Atelia pomaga naszym klientom zarówno w zakupie, jak i sprzedaży domów, mieszkań i lokali komercyjnych. Dzięki profesjonalnemu podejściu i wieloletniemu doświadczeniu, oraz orientacji tylko na korzyści naszego Klienta, zawsze znajdujemy najtańsze oferty dla kupujących dom lub mieszkanie w Szczecinie, oraz najwyższe ceny dla sprzedających nieruchomości na terenie naszego miasta lub w okolicznych miejscowościach – Dobrej Szczecińskiej, Tanowie, Pilchowie, Policach, Mierzynie i innych.

”Kupię mieszkanie w Szczecinie”

Naszą główną sferą działalności jest rynek nieruchomości mieszkaniowych, czyli domów i mieszkań – zarówno w Szczecinie – Centrum, jak i poszczególnych dzielnicach (domy na Pogodnie, domy na Warszewie). Klienci decydujący się na zakup nieruchomości z nasza pomocą kierują się przede wszystkim bezpieczeństwem transakcji, pewnością najlepszej oferty oraz gwarancją zdjęciach z ich barków wszelkich uciążliwych formalności.
To właśnie sprawia, że dla naszych klientów biuro nieruchomości Atelia w Szczecinie jest właśnie biurem numer 1, a nasze usługi oceniane są właśnie jako najlepsze w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

Sprzedaż nieruchomości w Szczecinie

Dla Klientów posiadających nieruchomości na sprzedaż, niezależnie, czy jest to dom, mieszkanie czy lokal użytkowy, pomagamy znaleźć wartościowych, pewnych i poważnych partnerów biznesowych. Klientocentryczność to najwyższa wartość naszej firmy – dlatego każdą osobą zainteresowaną nieruchomością naszego Klienta dokładnie sprawdzamy, aby odrzucić klientów niepoważnych. Wszystko to robimy z szacunku dla czasu naszego klienta – najwyższej wartości.
Dzięki naszej bardzo profesjonalnej usłudze, mieszkania i domy na sprzedaż oferowane za naszym pośrednictwem zawsze znajdują nabywców, a cała transakcja przeprowadzana jest sprawnie i z poszanowaniem obu stron.

Wynajem lokali użytkowych w Szczecinie

Klienci chcący znaleźć najemcę dla posiadanego przez siebie lokalu komercyjnego lub hali w Szczecinie, także mogą skorzystać z naszej pomocy. Zajmujemy się zarówno pośrednictwem w wynajmie nieruchomości, jak i w obsłudze najmu. Dzięki naszej pomocy, bez problemu znajdą Państwo najemców oferowanych przez siebie lokali biurowych, hal magazynowych czy lokali mieszkalnych – mieszkań bądź domów. Wynajem hal w Szczecinie jest szczególnie wrażliwym tematem - magazyny są pożądane przez wiele firm, jednak znalezienie kontrahenta - najemcy godnego zaufania nie jest proste. Aby maksymalnie ułatwić cały proces doprowadzenia do wynajmu hali bądź magazynu w Szczecinie nasi doradcy wnikliwie weryfikują potencjalnych klientów. Zachęcamy do kontaktu z naszym doradcą już teraz!

Umów się na bezpłatne konsultacje z doradcą ATELIA i sprawdź, jak wiele możesz zyskać.

„Bądź orłem na rynku nieruchomości. Z nami możesz więcej.”