fbpx

Pośrednictwo

KIM JESTEŚMY I CO MOŻEMY DLA CIEBIE ZROBIĆ?

Atelia Nieruchomości to mieszcząca się w Szczecinie licencjonowana agencja pośrednictwa i doradztwa. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań i profesjonalnej wiedzy realizujemy skutecznie następujące zadania:

  • Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami
  • Doradztwo i analizę rynku nieruchomości
  • Doradztwo z zakresu inwestycji na rynku nieruchomości
  • Obsługę prawną transakcji
  • Kontrolę stanu prawnego nieruchomości
  • Zarządzanie nieruchomościami wynajmowanymi
  • Obsługę finansową i doradztwo z zakresu pośrednictwa kredytowego
  • Usługi projektowo – architektoniczne
  • Home staging – profesjonalna praca nad wizerunkiem i przygotowanie nieruchomości do sprzedaży i wynajmu

Nasza efektywność wynika z kilkunastoletniej pracy na rynku nieruchomości. Gromadzimy praktyczną wiedzę i cenne informacje, które wykorzystujemy na rzecz naszych Klientów.

ZESPÓŁ DORADCÓW ATELIA – POZNAJ NAS!

Kilkunastoletnia praktyka i nieprzerwany rozwój pozwoliły nam stworzyć wyjątkowy zespół wykwalifikowanych fachowców. Nasze doświadczenie daje Państwu gwarancję bezpieczeństwa w zakresie wszelkich inwestycji i transakcji finansowych na rynku nieruchomości. Wyjątkowe umiejętności taktyczne i negocjacyjne, uzupełnione specjalistyczną znajomością prawa wpływają na wysoką skuteczność podejmowanych przez Nas działań. Szczególne cechy wyróżniające naszych doradców to szybkość myślenia, umiejętność dostrzegania detali, kojarzenie faktów, twórcze i analityczne przetwarzanie informacji, zdolność wyciągania wniosków, kreatywne postrzeganie oraz skuteczne prognozowanie.
Z zapałem i ambicją podejmujemy się powierzanych nam zadań. Jesteśmy świadomi posiadanej wiedzy i możliwości, które pragniemy wykorzystywać na rzecz naszych klientów.

Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bezpłatny poradnik
Zapisując się wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji handlowych związanych z działalnością firmy Atelia Agnieszka Zalewska za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail przez firmę Atelia Agnieszka Zalewska. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności.