fbpx

Szybka sprzedaż

SPRZEDAŻ LUB WYNAJEM NIERUCHOMOŚCI

Sprzedaż lub doprowadzenie do wynajmu posiadanej nieruchomości wydaje się czynnością bardzo skomplikowaną, w rzeczywistości okazuje się jednak stosunkowo prostą. Cały proces zależeć będzie od naszych oczekiwań finansowych, posiadanej wiedzy, umiejętności i doświadczenia, a także wsparcia, jakie otrzymamy w trakcie poszukiwania wymarzonego klienta.

Doprowadzenie do sprzedaży nieruchomości lub znalezienie najemcy na posiadany przez nas lokal, potrafi być przytłaczające. Wiele osób niestety nie wykorzystuje w pełni możliwości rynku, skupiając się na czynnościach, które nie do końca przekładają się na pożądane efekty.

Tymczasem szybka sprzedaż nieruchomości, czy jej wynajem, nie jest przypadkowa – nie wystarczy liczyć tutaj na łut szczęścia w spotkaniu wymarzonego klienta, tylko trzeba aktywnie, przemyślanie i planowo działać.

Rynek nieruchomości rządzi się swoimi prawami, jest możliwy do przeanalizowania, przewidywalny, a posiadając odpowiednie narzędzia można go dokładnie badać i poruszać się po nim w sposób przemyślany i zaplanowany.

Sprzedaż, czy wynajem nieruchomości są jednymi z głównych składowych rynku nieruchomości i podlegają tym samym prawom, jakie regulują cały obrót nieruchomościami. Jednak, jak w każdej branży, jedynie wysoka specjalizacja w danej dziedzinie pozwala poruszać się w niej efektywnie – skutecznie, osiągając wymierne rezultaty.

W tym miejscu do akcji wchodzą pośrednicy biura Atelia Nieruchomości – nasze wsparcie jest wprost niezbędne, aby zbyć nieruchomość lub znaleźć wartościowego najemcę, w cenie satysfakcjonującej dla posiadacza danego lokalu, jednocześnie w krótkim przedziale czasu. Nie jest sztuką czekać latami na kupca gotowego zapłacić wymarzoną przez nas cenę – sztuką jest doprowadzić do procesu sprzedaży szybko i z zachowaniem satysfakcjonującej ceny nieruchomości.

ANALIZA RYNKU – WYCENA NIERUCHOMOŚCI

Przede wszystkim, skupiamy się na dokładnej analizie rynku, na jakim przyjdzie się nam poruszać. Wieloletnie doświadczenie w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami zapewnia nam niezbędne wyczucie klienta, znajomość konkurencji, świadomość potencjału zakupowego klientów, czy chociażby szerokie kontakty, tak potrzebne przy każdej transakcji.

Dokładnie analizujemy oferowaną nieruchomość pod kątem najwyższej możliwej do osiągnięcia ceny. Jesteśmy realistami – nie łudzimy klienta wizjami przeszacowanych cen, które powodują „zawieszenie” oferty danego miejsca na lata w serwisie ogłoszeniowym.

Kierujemy się dobrem klienta oraz orientacją na cel, jaki chce osiągnąć – czyli doprowadzeniem do procesu sprzedaży, bądź wynajmu danej nieruchomości.

Nasi specjaliści posiadają szereg kompetencji miękkich, potrzebnych na rynku nieruchomości:

  • wiedzę na temat rynku nieruchomości, wynikającą z wieloletniego, praktycznego doświadczenia
  • znajomość przepisów regulujących ten rynek
  • znajomość zaawansowanych technik sprzedaży
  • umiejętność zarządzania emocjami – zarówno swoimi, jak i klientów
  • umiejętność budowania trwałych, opartych na wzajemnym zaufaniu relacji
  • oraz posiadają dostęp do szerokiego spektrum nowoczesnych narzędzi marketingowych

Biuro Nieruchomości Atelia jest aktywnym uczestnikiem rynku nieruchomości – jest to dla nas „chleb powszedni”.

DOSTOSOWANIE NIERUCHOMOŚCI DO SPRZEDAŻY – HOME STAGING

Szczególnie istotnym etapem sprzedaży nieruchomości jest jej odpowiednie dostosowanie do wyobrażeń i wizji klientów. Każdy kupujący oczyma wyobraźni tworzy sobie wizję idealnego, wymarzonego domu lub mieszkania. Dzięki naszemu doświadczeniu w kontakcie z takimi klientami, przygotowujemy sprzedawane nieruchomości w sposób, który ułatwia i usprawnia cały proces ich sprzedaży. Nasze przykładowe narzędzia to: profesjonalne sesje fotograficzne, spacery 360 po nieruchomości, filmy promocyjne.

KOMPLEKSOWY MARKETING

Nawet najlepsza oferta będzie nic nie warta, jeśli nikt o niej nie usłyszy. Jednocześnie trzeba pamiętać, że podaż na rynku nieruchomości jest większa niż obecny popyt, a rynek jest rynkiem klienta.

Co zrobić, aby nasza nieruchomość nie zaginęła w gąszczu podobnych ofert?

Sprawić, aby się wyróżniała. Tutaj ponownie do akcji wkracza Atelia – Biuro nieruchomości. Wykorzystując nowoczesne narzędzia marketingowe, zajmujemy się całym procesem dotarcia z ofertą do interesujących nas klientów.

To my wybieramy, kto zainteresuje się naszą ofertą. Z naszym biurem nie zostawiają Państwo nic przypadkowi.

SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI

Jesteśmy zorientowani na cel naszych klientów. Każde nasze działanie jest przemyślane i ukierunkowane na sprzedaż, bądź wynajem oferowanej nieruchomości.

Nie bawimy się w półśrodki, ani oszczędności kosztem skuteczności. Współpracując z klientami chcącymi zbyć posiadane lokum, kierujemy się w 100% ich dobrem i satysfakcją.

Nie owijamy w bawełnę – szczerość jest u nas podstawą. Nie mówimy rzeczy, jakie chcą Państwo usłyszeć, tylko prawdę, jaka jest dla Państwa dobra. Z tego powodu nie każdy zostaje naszym klientem – jednak korzystający z naszych usług nie zamienili by nas na nikogo innego.

Z naszą pomocą dostaną Państwo efekt, a nie tylko obietnice. A nasi dotychczasowi klienci są tego najlepszym dowodem.

Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bezpłatny poradnik
Zapisując się wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji handlowych związanych z działalnością firmy Atelia Agnieszka Zalewska za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail przez firmę Atelia Agnieszka Zalewska. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności.