fbpx

Inwestycja Prosto z serca w mierzynie

Przedstawiamy ofertę domów w zabudowie bliźniaczej

Jesteśmy Szczecińskimi przedsiębiorcami i biznesmenami. Jednak jak każdy w swoim życiu poza sferą zawodową mamy również tą bliższą sercu, prywatną. I to właśnie ta strona naszego życia zrodziła w nas potrzebę podarowania ludziom idealnie dopasowanej przestrzeni.

Przy wyborze domu zwracamy uwagę na różne elementy. Najczęściej na jego powierzchnię, wygląd, położenie, cenę oraz ekonomię użytkowania. Stawiamy również na bezpieczeństwo – chociażby ze względu na lokalizację, która znajduje się w odpowiedniej odległości od arterii ruchu. Do tego niezwykle ciekawa architektura budynku i wnętrz sprawia, że każdy będzie w stanie stworzyć dla siebie miejsce idealne.

Okolica, którą wybraliśmy dla naszej inwestycji, obfituje w miejsca dla osób o różnych preferencjach – chociażby dla sympatyków sportu. Tutaj możemy wskazać obiekt sportowy „Mierzynianka”. Innym atutem jest bliskość galerii handlowej „Ster” – praktyczne i przyjemne zarazem, jeśli chodzi o miłośników zakupów. Natomiast Castorama jest idealnym punktem dla majsterkowiczów, którzy nie będą musieli ruszać w długie podróże na poszukiwanie idealnego śrubokrętu! W sąsiedztwie mamy też zapewnioną strefę relaksu – basen oraz liczne salony kosmetyczne. W sam raz na odpoczynek po ciężkim dniu pracy. Mamy pełną świadomość tego jak istotna jest dbałość o środowisko, dlatego przewidzieliśmy instalacje wytwarzające energię ze źródeł naturalnych.

Inwestycja „Prosto z serca” w Mierzynie idealnie spełnia wszystkie kryteria i łączy ze sobą wspaniałą przestrzeń w zabudowie bliźniaczej. Powierzchnia inwestycji wynosi 165 m2 i położona jest przy ul. Jerzego w Mierzynie. Do domu przynależy garaż, miejsce postojowe oraz duży ogród 500m2.

Inwestycja w wysokim standardzie deweloperskim

1. Dom wyposażony w kompletną instalację fotowoltaiczną, która ma zabezpieczyć całkowite zapotrzebowanie domu na energię elektryczną. Potencjalne nadwyżki wyprodukowanego prądu będzie można oddać do sieci latem i wykorzystać zimą.

2. Dom jest zeroemisyjny, to znaczy, że nie emituje do atmosfery żadnych pyłów, tlenków, siarczków, trujących oparów itp.

3. Ściany domów wykonane przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii tzw. domy z przegrodą jednorodną oddychającą. Zapewniają doskonałą termoizolacje, a jednocześnie nie ma potrzeby stosowania bardzo toksycznych materiałów dociepleniowych takich jak styropian czy wełna.

4. Ogrzewanie domu podczerwienią (infrared). Najnowocześniejsze aktualnie systemy ogrzewania domów. Nie potrzeba instalacji, rur, grzejników, pieców, kotłów itp. Systemy są antyalergiczne i antybakteryjne. Każde pomieszczenie można oddzielnie zaprogramować pod kątem temperatur wg swoich potrzeb. Sterowanie za pomocą smartfona lub z panelu wewnątrz domu.

5. Garaże w bryle budynku oraz miejsca postojowe na podjeździe pod domem,

6. Doskonale zaprojektowane, przemyślane ergonomicznie wnętrza.

Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bezpłatny poradnik
Zapisując się wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji handlowych związanych z działalnością firmy Atelia Agnieszka Zalewska za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail przez firmę Atelia Agnieszka Zalewska. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności.