fbpx

Inwestycja Prosto z serca w mierzynie

Wizualizacja
Wizualizacja

Przedstawiamy ofertę domów w zabudowie bliźniaczej

Jesteśmy Szczecińskimi przedsiębiorcami i biznesmenami. Jednak jak każdy w swoim życiu poza sferą zawodową mamy również tą bliższą sercu, prywatną. I to właśnie ta strona naszego życia zrodziła w nas potrzebę podarowania ludziom idealnie dopasowanej przestrzeni.

Przy wyborze domu zwracamy uwagę na różne elementy. Najczęściej na jego powierzchnię, wygląd, położenie, cenę oraz ekonomię użytkowania. Stawiamy również na bezpieczeństwo – chociażby ze względu na lokalizację, która znajduje się w odpowiedniej odległości od arterii ruchu. Do tego niezwykle ciekawa architektura budynku i wnętrz sprawia, że każdy będzie w stanie stworzyć dla siebie miejsce idealne.

Okolica, którą wybraliśmy dla naszej inwestycji, obfituje w miejsca dla osób o różnych preferencjach – chociażby dla sympatyków sportu. Tutaj możemy wskazać obiekt sportowy „Mierzynianka”. Innym atutem jest bliskość galerii handlowej „Ster” – praktyczne i przyjemne zarazem, jeśli chodzi o miłośników zakupów. Natomiast Castorama jest idealnym punktem dla majsterkowiczów, którzy nie będą musieli ruszać w długie podróże na poszukiwanie idealnego śrubokrętu! W sąsiedztwie mamy też zapewnioną strefę relaksu – basen oraz liczne salony kosmetyczne. W sam raz na odpoczynek po ciężkim dniu pracy. Mamy pełną świadomość tego jak istotna jest dbałość o środowisko, dlatego przewidzieliśmy instalacje wytwarzające energię ze źródeł naturalnych.

Inwestycja „Prosto z serca” w Mierzynie idealnie spełnia wszystkie kryteria i łączy ze sobą wspaniałą przestrzeń w zabudowie bliźniaczej. Powierzchnia inwestycji wynosi 165 m2 i położona jest przy ul. Jerzego w Mierzynie. Do domu przynależy garaż, miejsce postojowe oraz duży ogród 500m2.

Inwestycja w wysokim standardzie deweloperskim

Wizualizacja
Wizualizacja

A teraz trochę więcej informacji:

Oferta: https://atelianieruchomosci.pl/realestate/9976712/
Zadbaliśmy o to, aby domy były energooszczędne i ciepłe, dlatego do ich budowy wybraliśmy bloczki Ytong Energy+ o grubości 36,5 cm, dzięki czemu zużycie energii do ogrzania znacząco zmaleje.
Stolarka okienna PCV została wykonana z jednego z najlepszych profili na rynku VEKA soft line 82mm. Pakiet trzyszybowy z ciepłą ramką w kolorze antracyt jednostronny zewnątrz, jest to kolejny element, który zwiększy energooszczędność lokalu. Jako nowość wprowadziliśmy dodatkowe zabezpieczenie szczelinowe wewnątrz-profilowe, pozwalające zaoszczędzić czas podczas mycia okien. Dzięki licznym oknom połaciowym i fasadowym zapewniamy dużą ilość światła dziennego, co oczywiście również przełoży się na komfort mieszkańców oraz energooszczędność budynku. Wszystkie nadproża, nadciągi, wińce, stropy zostały wyizolowane od zewnętrznej strony styrodurem XPS co zapewni dodatkową izolację cieplną tych elementów. Ocieplenie dachu wełną mineralną dwuwarstwowo na przemian, pozwoli pozbyć się niepotrzebnych mostów termicznych w połaci dachu, co wpłynie korzystnie na utrzymanie ciepła. W inwestycji przewidzieliśmy ogrzewanie gazowe, dodatkowo każda połówka domu ma wyprowadzony kabel zasilający z rozdzielni na dach tak, aby każdy w przyszłości miał możliwość założenia paneli fotowoltaicznych bez dodatkowego kładzenia kabli. Materiały i elementy użyte przy tej inwestycji zapewnią mniejszą utratę ciepła, a co za tym idzie zmniejszą wysokość rachunków za energię, a latem pomogą cieszyć się przyjemnym chłodem bez potrzeby stosowania klimatyzacji.
Przewód spalinowy przystosowany do montażu kominka, pozwoli na mile spędzone chwile w rodzinnym gronie, przy domowym ogniu w zimowe dni, co na pewno wpłynie na więzi rodzinne i miłą atmosferę. Przestronne pomieszczenia zapewniają większy komfort. Więźba dachowa została wykonana metodą tradycyjną, dzięki czemu istnieje możliwość adaptacji dodatkowego pomieszczenia nad stropem poddasza. Przestrzeń idealnie będzie nadawała się na salę zabaw lub gabinet.
Dzięki podwójnej ścianie między budynkami, wyciszonej dodatkowym styropianem grubości 10 cm (jest to tak zwana ściana dylatacyjna) zapewniony zostanie komfort akustyczny jak w domu jednorodzinnym.

Niezwykle ciekawa architektura budynku i wnętrz sprawia, że każdy – zarówno wymagający i kreatywny, jak i bardziej tradycjonalny mieszkaniec będzie w stanie stworzyć dla siebie miejsce idealne. Wnętrze stworzone i przemyślane, aby zapewnić komfort i wygodę rodzinie, 4 sypialne dają komfort rodzicom i dzieciom.
Przestrzeń wspólna w postaci salonu o powierzchni 46m2 daje możliwość spędzania wspólnego czasu.
Duża działka o powierzchni 500m2 i świetne położenie względem stron Świata daje możliwość cieszenia się rodziną w przyjemnym zaciszu ogrodu.

Na całkowitą powierzchnię 165,9m2 domu składa się:
Parter;
Salon z aneksem kuchennym o powierzchni 46m2;
Łazienka 3,1m2;
Pralnia/kotłownia 3,5m2;
Schowek 1,2m2;
Klatka schodowa 2,1m2;
Korytarz 11m2;
Garaż 20,3m2;
razem 87,2m2 ;
Poddasze;
Klatka schodowa 4,5m2;
Pokój 11,7m2;
Pokój 15,5m2;
Pokój 16,8m2;
Łazienka 5,9m2;
Korytarz 6,5m2;
razem 78,7m2.

A gDZIE mOŻNA uSŁYSZEĆ wIĘCEJ O NASZEJ INWESTYCJI? ZOBACZMY!

rEKLAMA W RADIU

Mieliśmy zaszczyt w okresie kwietniowo-majowym nawiązać współpracę, której efektem było nagranie puszczane TRZY/CZTERY razy dziennie w godzinach największej słuchalności, na trzech różnych stacjach, odbierających w województwie Zachodniopomorskim.

Stacje, na których było Nas słychać to: Radio Eska Szczecin, Radio Plus Szczecin, Wawa Szczecin.

Reklama Inwestycji „Prosto z serca” w Mierzynie

Rozgłos w radiu pozwolił nam dotrzeć do setek odbiorców i potencjalnych klientów.

REKLAMA W MAGAZYNIE

Kolejną formą nagłaśniania inwestycji jest forma klasyczna, tradycyjna, czyli papierowa. W przypadku Inwestycji w Mierzynie skorzystaliśmy z usług Szczecińskiego Magazynu Prestiż. Reklama poza drukiem, znalazła się także na ich stronie internetowej:

http://prestizszczecin.pl/magazyn/145/nieruchomosci/domy-prosto-z-serca

Magazyny są w dużej mierze główną rozrywką osób spędzających czas w poczekalniach lekarskich, spędzających czas u fryzjera i kosmetyczek, a także w wielu biurach. A doskonale wykonane wizualizacje przyciągają wzrok i skupiają uwagę.

Dodatkowe umieszczenie reklamy na stronie magazynu pozwala nam, jako zajmującym się promocją i sprzedażą inwestycji, umieszczać ją w odnośnikach przy wielu postach, przede wszystkim na naszych social mediach. A dodatkowe środki rozgłosu – zawsze są zaletą!

Wizualizacja Inwestycji

SOCIAL MEDIA

Operujemy wieloma narzędziami promocji z naszych „wewnętrznych” zasobów – są to social media, czyli facebook, instagram, linkedln, twitter. Jednakże na każdej platformie mamy różnych odbiorców, a więc ofertę zawsze musimy odpowiednio dostosować.

Na samym facebooku posiadamy kilka fanpage – zarówno ogólny, jak i z zakresu doradztwa czy dla nieruchomości komercyjnych. Każdy z nich generuje kolejne grupy odbiorców.

Dodatkowo posiadamy własną stronę internetową – tak, właśnie tą na której Państwo teraz są. Poza wszelkimi ofertami znajdującymi się w naszej bazie, można na niej znaleźć również dodatkowe informacje.

FILM – YouTube

Rozsyłamy także treści poprzez nasz newsletter – informacje, oferty, porady. Warto być na bieżąco! Posty na social mediach umieszczamy średnio raz w tygodniu odnośnie danej oferty – wszystko zależy od zapotrzebowania i zainteresowania.

Przykładowy post z Instagrama

Oferta została umieszczona w systemie wymiany ofert, skąd eksportowana jest na portale branżowe typu: otodom, nieruchomosci-online, szybko.pl, allegro, gratka, olx, domiporta, a także wiele innych.

Indywidualnie przygotowaliśmy także ogromny, barwny baner, który przyciąga wzrok i uwagę potencjalnych klientów w miejscu Inwestycji!

Każda oferta przygotowywana jest profesjonalnie – opisy z dokładnymi danymi, profesjonalne sesje zdjęciowe, przy współpracy na wyłączność – filmy (także z drona!) oraz kreatywne przeróbki zdjęć, które zwracają na siebie uwagę i przyciągają wzrok!

Jako profesjonaliści dbamy o satysfakcję i bezpieczeństwo klienta, dlatego też zawsze dysponujemy wyczerpującymi informacjami na temat oferty, którą się opiekujemy. Nie boimy się wyzwań – a wręcz je uwielbiamy, gdyż zawsze nabywamy przy nich cennego doświadczenia, które możemy wykorzystać w przyszłości.

Dlatego zapraszamy do współpracy – MY czekamy na nią z niecierpliwością! Skontaktuj się z nami, a prześlemy Ci pełną specyfikację standardu deweloperskiego.

Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bezpłatny poradnik
Zapisując się wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji handlowych związanych z działalnością firmy Atelia Agnieszka Zalewska za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail przez firmę Atelia Agnieszka Zalewska. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności.