fbpx

Zarządzanie najmem – usługa kompleksowa

Witamy w gronie inwestorów pasywnych. Jeżeli już jesteś szczęśliwym posiadaczem nieruchomości na wynajem i zastanawiasz się co dalej, to dobrze trafiłeś! Znalezienie najemcy, jego weryfikacja, przygotowanie umowy, zarząd nad najmem sprawia, że włos jeży Ci się na głowie? Czy jesteś w stanie zrezygnować z czasu spędzonego z rodziną, hobby, pracy, czasu wolnego, wakacji, aby zająć się zarządzaniem nieruchomością? Czy jest taka potrzeba? Może warto zastanowić się nad oddaniem takiej nieruchomości w zarządzanie specjalistom? Jakie płyną z tego korzyści? Już Państwu przedstawiam. Na terenie całego Szczecina oferujemy usługę kompleksowego zarządzania wynajmem nieruchomości, polegającą na wyręczeniu właściciela ze wszystkich obowiązków związanych z najem.

Zakres obowiązków:

 • Skuteczny wynajem
 • Wielowarstwowa weryfikacja najemców
 • Podpisanie umowy z najemcą
 • Kontrola i monitoring płatności
 • Rozwiązywanie bieżących problemów
 • Opłacanie rachunków za media
 • Kontrola nieruchomości- monitorowanie właściwego użytkowania
 • Windykacja
 • Reprezentowanie właściciela w sprawach związanych z administracją lokalu
 • Zawieranie i rozwiązywanie umów z dostawcami wody, ciepła, energii elektrycznej, gazu, internetu oraz firmami wywożącymi śmieci i innymi niezbędnymi podmiotami do prawidłowego funkcjonowania nieruchomości
 • Rozliczanie końcowe mediów oraz kaucji

Jeżeli zdecydują się Państwo na współpracę z Nami zapewniamy kompleksową opiekę nad nieruchomością. Dzięki długofalowej współpracy będą mieli Państwo więcej czasu dla siebie, możliwość beztroskich wakacji oraz pewny zysk. Jeżeli nie mają jeszcze Państwo nieruchomości pod inwestycję, możemy wspólnie znaleźć taką posiadłość. Przygotujemy ją do wynajmu,

Zapraszamy do spotkania, które jest oczywiście bezpłatne! Możemy wspólnie przeanalizować Państwa potrzeby i oczekiwania i wspólnie znaleźć rozwiązanie. Jeśli mają Państwo jakieś pytania zapraszamy do kontaktu telefonicznego +48 918 238 804. Jesteśmy dla Państwa dostępni od poniedziałku do piątku od 10:00 do 17:00 w siedzibie biura na ulicy Mikołaja Kopernika 6/9 parter, 70-241 Szczecin. Zapraszamy do współpracy.


Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bezpłatny poradnik
Zapisując się wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji handlowych związanych z działalnością firmy Atelia Agnieszka Zalewska za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail przez firmę Atelia Agnieszka Zalewska. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności.