fbpx

Uroki szczecińskiego Pogodna

Zakup nieruchomości to ważna decyzja finansowa. Gdy chodzi o zakup nieruchomości ekskluzywnej, która będzie Twoją wizytówką, to finansowy aspekt tej decyzji musi ustąpić miejsca innym przesłankom. Przy wyborze takiej nieruchomości, niewątpliwie jedną z ważniejszych rzeczy, na którą musimy zwrócić uwagę, jest lokalizacja. Niezależnie od tego czy planujemy w niej zamieszkać, czy urządzić siedzibę firmy.

Często słyszę od naszych klientów „chcielibyśmy zamieszkać w domu z ogrodem z dala od miejskiego zgiełku, ale praca, dzieci, szkoła”. Innym razem słyszę „potrzebuję domu/biura, w którym bez skrępowania przyjmę klientów VIP”. Propozycją na rozwiązanie tych dylematów jest dom położony w prestiżowej dzielnicy Szczecina, jaką niewątpliwie jest Pogodno. Przed końcem XIX wieku, osiedle składało się z nielicznych luksusowych budynków mieszkalnych, lecz na początku XX wieku to się zmieniło. Zaczęły powstawać okazałe, rozbudowane wille zdobione bogatymi detalami.

Po dziś dzień Pogodno słynie z willowego charakteru i perełek architektonicznych. Wąskie, kameralne uliczki dają poczucie intymności, a usytuowane na tyłach domów ogrody gwarantują ciszę i spokój. Wygodną komunikację do centrum miasta zapewniają linie tramwajowe i autobusowe.

Drugą z istotnych rzeczy wpływającą na nasz wybór nieruchomości jest jej jakość. Dotyczy ona zarówno materiałów, jak i technologii, z jakich dom został wybudowany jak i materiałów wykończeniowych. Sprawdzone marki, dbałość o szczegóły i opieka profesjonalistów na każdym etapie tworzenia domu dają gwarancję, że dom będzie służył wielu pokoleniom. Będzie ponadczasowy. Korzystanie z usług doświadczonych architektów i projektantów podkreśli wyjątkowość domu.

Wychodząc naprzeciw wszystkim oczekiwaniom naszych klientów, chcąc połączyć ich marzenie o pięknym domu z ogrodem, o reprezentacyjnej siedzibie firmy, o ciszy, spokoju z możliwością prowadzenie aktywnego życia zawodowego, towarzyskiego i wygodnego korzystania z miejskich wygód chciałabym zaprezentować wyjątkową i oryginalną willę z basenem, położoną przy ul. Reduty Ordona. Dom zaprojektowany i utrzymany w południowoeuropejskim stylu. Konsekwencja, dbałość o szczegóły i kompletność projektu pozwoliły uniknąć przypadkowości w wystroju i dekoracji.

Wysokiej jakości detale

Wspomnianą wcześniej jakość podkreślają np. miedziane parapety i okucia, mahoniowe okna, drzwi z drzewa egzotycznego dekorowane dymionym szkłem, gięte drewniane poręcze, stiuki, oryginalna włoska glazura i terakota, listwy przypodłogowe z drewna egzotycznego, gustowny kominek w zabudowie z drewna egzotycznego, podłogi z drzewa Badi. Tekstylia okienna szyte na miarę firmy Versace. Pokój kąpielowy wykończony drewnem Teak z ręcznie robioną toaletką i ramami luster. Oczywiście to tylko kilka przykładów wyjątkowości proponowanej nieruchomości.

Dom składa się z 4 kondygnacji, które spełniają określone funkcje i mają określony układ pomieszczeń:

  • Piwnica (97 m2) – widna, siłownia, pralnia wykończona glazura i terakotą, open space ew. palarnia, ściany malowane, stolarka wewnętrzna drewniana
  • Parter – Hall (20,91 m2), kuchnia (19,27), salon (68,46 m2), toaleta (4,93 m2), taras
  • Piętro – sypialnia główna (24,82 m2) z pokojem kąpielowym (14,85 m2), oranżerią (13,34 m2) i tarasem, 2 pokoje gościnne (10,56 i 11,30 m2)
  • Poddasze – trzy sypialnie, łazienka z WC (76,74 m2)

Do bryły budynku przylega dwustanowiskowy garaż z bezpośrednim przejściem na ogród. Wspomniany ogród podzielony jest na strefę zieloną i strefę relaksu, której centrum stanowi owalny basen.

Lokalizacja

Lokalizacja nieruchomości w niewielkiej odległości od centrum miasta daje mieszkańcom domu komfort i wygodę w wypełnianiu codziennych obowiązków: pracownika, przedsiębiorcy, rodzica, ucznia czy studenta. Zadbany ogród i przemyślane koncepcje w jego aranżacji dają poczucie intymności. Pozwalają zachować równowagę po dniu spędzonym w zgiełku miasta. Ze względu na swoje położenie, jakość i styl oferowany przez mnie dom stanowi doskonałą lokatę kapitału. Ceny nieruchomości na Pogodnie utrzymują wysoki jednak od lat stabilny poziom. Charakter dzielnicy przyciąga zamożnych inwestorów, artystów, inteligencję, dzięki temu nieruchomości są zawsze atrakcyjne i pożądane. Specyfika miejsca, w którym mieszkamy, pracujemy, ma ogromny wpływ na nasze życie. Tu z pewnością poziom samorealizacji, zadowolenia, satysfakcji będzie bardzo wysoki. Zachęcam do zakupu tej wspaniałej willi.

Nasza fascynacja dzielnicą Pogodno przełożyła się również na naszych szanownych klientów, którzy nieustannie poszukują nieruchomości w tym rejonie. Pomóż nam spełnić ich marzenia o zamieszkaniu w tym wyjątkowym miejscu i zgłoś do nas swoje oferty. Zapraszamy do współpracy.

Umów się na bezpłatne konsultacje z doradcą ATELIA i sprawdź, jak wiele możesz zyskać.

„Bądź orłem na rynku nieruchomości. Z nami możesz więcej.”

Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bezpłatny poradnik
Zapisując się wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji handlowych związanych z działalnością firmy Atelia Agnieszka Zalewska za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail przez firmę Atelia Agnieszka Zalewska. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności.