fbpx

Lokal na sprzedaż 122.8 m²

Szczecin
Śródmieście-Centrum, Zachodniopomorskie
ATL01934 10177625
399 000 PLN
Cena za m²: 3 249,19 PLN

Na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 122,8 m2 w bardzo atrakcyjnej cenie 3249,19 zł/m2.
Lokal znajduje się na parterze budynku przy ul. Kusocińskiego, w drugiej linii zabudowy.
Idealny pod działalność nie wymagającą dużego przepływy pieszych, zlokalizowaną w centrum miasta w kameralnym miejscu np.: klub sportowy, szkołę jogi, przedszkole lub żłobek, gabinety medyczne, psychologiczne, poradnie, itp.
W pobliżu znajdują się liczne placówki oświatowe, naukowe i kulturalne oraz sklepy. Okolica bardzo dobrze skomunikowana ze względu na bliskość dużego węzła komunikacyjnego (skrzyżowanie Powstańców Wielkopolskich i Piastów, zajezdnia Potulicka).
W znacznej części lokal jest w stanie deweloperskim. Wymaga wykończenia i aranżacji co daje możliwość dostosowania go do własnych potrzeb. Zapraszam na prezentację!

Cena za m²
3 249,19
Stan prawny
Własność
Powierzchnia
122.8 m²
Cena za m²
Liczba pięter
4
Materiał
Cegła
Rodzaj budynku
Niski blok
Stan budynku
Bardzo dobry
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bezpłatny poradnik
Zapisując się wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji handlowych związanych z działalnością firmy Atelia Agnieszka Zalewska za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail przez firmę Atelia Agnieszka Zalewska. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności.