fbpx

Brześć Kujawski, Brzezie, działka rolno budowlana

Brzezie
Kujawsko-Pomorskie
ATL01888 10154787
299 000 PLN

Działka umożliwiająca wszechstronne możliwości aranżacji oraz opłacalnej inwestycji, m.in.:
• podział na mniejsze parcele,
• zabudowa jednorodzinna,
• zabudowa zagrodowa nieuciążliwa dla środowiska,
• uprawa rolna.

Doskonale zlokalizowana i perspektywiczna działka rolno budowlana położona w Brzeziu (gm. Brześć Kujawski) 3 km od węzła A1 „Włocławek Północ”, 15 km od centrum Włocławka i 50 km od Inowrocławia. Szybki i bezkolizyjny wyjazd praktycznie w każdym kierunku kraju. Dojazd nową asfaltową drogą gminną, dwa niezależne wjazdy na posesję. Woda i prąd na działce. W planach gminy doprowadzenie sieci gazowej.

Działka płaska, kształt zbliżony do prostokąta, umożliwiająca zabudowę mieszkalną do 100 m w głąb terenu (z uwagi na obowiązujący plan zagospodarowania przestrzennego).

W Brzeziach szkoła podstawowa, sklep, przystanek autobusowy, ścieżki rowerowe.

Zapraszam na prezentację

Ogrodzenie
Brak
Stan prawny gruntu
Własność
Powierzchnia działki
23400 m²
Przeznaczenie działki
Rolno-budowlana
Kształt działki
Trapez
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Brak
Prąd
Tak
Woda
Tak
Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bezpłatny poradnik
Zapisując się wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji handlowych związanych z działalnością firmy Atelia Agnieszka Zalewska za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail przez firmę Atelia Agnieszka Zalewska. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności.