fbpx

Działka na sprzedaż 3345 m²

Stargard
Zachodniopomorskie
PSK01852 10213953
1 700 000 PLN
Cena za m²: 508,22 PLN

Nieruchomość gruntowana niezabudowana znajdująca się w Stargardzie Szczecińskim w centrum osiedla mieszkaniowego. Na tym terenie działka nie jest objęta planem zagospod. przestrzennego, obowiązuje studium i warunki zabudowy. Działka ma pow. 3345 m2. Na terenie działki oraz na działkach sąsiadujących znajduje się infrastruktura techniczna umożliwiająca obsługę budynku w:
– energię elektryczną
– wodę
– ciepło (SEC)
– gaz
– odprowadzenie wód odpadowych
– odprowadzenie ścieków bytowych.
Możliwość postawienia budynku mieszkalnego wielorodzinnego ok 40 mieszkań – kiedyś wydane warunki (aktualnie wygaszone).
Obecnie właściciel posiada aktualne warunki zabudowy na postawienie obiektu handlowego (market) do 400m2 powierzchni sprzedaży. Szczegóły warunków, zgoda na :
obiekt do 400m2 powierzchni sprzedaży, 30 miejsc parkingowych, słup reklamowy, przebudowa zjadu (droga), budowa niezbędnych instalacji.
max wskaźnik zabudowy – 30%, min wskaźnik pow. biologicznie czynnej 50%, wysokość zabudowy do 5,5 m, 1 kondygnacja z dachem płaskim, szerokość elewacji frontowej max 30m,
Zapraszam.

Cena za m²
508,22
Ogrodzenie
Brak
Cena za m²
Stan prawny gruntu
Własność
Powierzchnia działki
3345 m²
Przeznaczenie działki
Komercyjna
Kształt działki
Nieregularny
Ujęcie wody
Miejska
Rodzaj kanalizacji
Miejska
Kanalizacja
Tak
Prąd
Tak
Woda
Tak
Gaz
Tak
Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bezpłatny poradnik
Zapisując się wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji handlowych związanych z działalnością firmy Atelia Agnieszka Zalewska za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail przez firmę Atelia Agnieszka Zalewska. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności.