fbpx

Obiekt na sprzedaż 1800 m²

Babigoszcz
Zachodniopomorskie
ATL01417 10177589
5 000 000 PLN
Cena za m²: 2 777,78 PLN

W ofercie sprzedaży skierowanej do inwestora rozpoczęta inwestycja. Obiekt „hotelowy lub rekreacyjny lub medyczny”, piękny Stary Młyn w Babigoszczy. Nieruchomość położona w województwie zachodniopomorskim, powiecie Goleniowskim, gmina Przybiernów przy drodze S3 w kierunku Świnoujścia. Jedynie 10 km od lotniska, 40 km od morza, 50 km od granicy polsko – niemieckiej. W chwili obecnej obiekt zaprojektowany i przygotowywany na dom pogodnej starości (możliwa zmiana przeznaczenia). Na powierzchni niespełna 9 tys. m2 znajduje się 5 budynków (1800m2) co daje 70-80 miejsc noclegowych. W dwóch budynkach mieszkalnych znajdują się pokoje jedno i dwuosobowe z łazienkami. Poza tym do dyspozycji gości lub pensjonariuszy przewidziana jest kuchnia, stołówka, pokoje rehabilitacyjne, gabinety lekarskie i do fizjoterapii, sala do ćwiczeń z pełnym wyposażeniem rehabilitacyjnym. Zaplecze techniczne to budynek garażowo-magazynowy oraz pomieszczenie pro Morte. Projekt przewiduje łącznik między budynkami z windą osobową także dla osób leżących. Dla potrzeb tej działalności zostały dokonane zakupy sprzętu w tym między innymi łóżka, meble do pokoi, meble do jadalni, sprzęt rehabilitacyjny, pościel, ręczniki oraz sprzęt szpitalny do 3 pokoi. Sprzęt jest nowy prosto od producentów. Cały obiekt jest bardzo malowniczy z pięknie odrestaurowanym murem pruskim, naturalną granicą działki jest rzeka Gowienica, co pozwala na bezpośredni do niej dostęp. Niewątpliwym atutem jest duże zapotrzebowanie na tego typu obiekty, czego dowodem jest 100% obłożenie dwóch istniejących już na terenie gminy Goleniów obiektów o podobnym przeznaczeniu. Potencjalny inwestor może również przejąć uzyskany na bardzo preferencyjnych warunkach kredyt i skorzystać z pomocy doświadczonej kadry; zarówno zarządzającej jak i obsługującej tego typu placówki. Na dzień dzisiejszy status realizacji inwestycji wynosi 51 %.
Zapraszam do kontaktu.
Dla zainteresowanych do wglądu przygotowane są wszelkie projekty, pozwolenia i zgody, analiza finansowa, zestawienie sprzętu itp.

Cena za m²
2 777,78
Ogrodzenie
Mieszane
Stan prawny
Własność
Powierzchnia
1800 m²
Cena za m²
Materiał
Cegła
Stan prawny gruntu
Użytkowanie wieczyste
Powierzchnia działki
8500 m²
Woda
Tak
Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bezpłatny poradnik
Zapisując się wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji handlowych związanych z działalnością firmy Atelia Agnieszka Zalewska za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail przez firmę Atelia Agnieszka Zalewska. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności.