fbpx

Duża działka pod agroturystykę blisko Maszewa

Radzanek
Zachodniopomorskie
HOR20765 10199921
1 900 000 PLN
Cena za m²: 15,03 PLN

Radzanek to wieś położona w województwie zachodniopomorskim, w powiecie goleniowskim, w gminie Maszewo. Miejscowość położona ok. 3 km na północny zachód od Maszewa, 19 km od Goleniowa i 50 km od Szczecina.

Jest to teren po byłym folwarku należącym od 1929 roku do Pomorskiego Towarzystwa Ziemskiego. Był to zespół dworsko-parkowy z jeziorem, gorzelnią i podwórzem gospodarczym. W folwarku prowadzono browar, hodowlę koni, bydła oraz owiec.
Przepiękna nieruchomość o powierzchni 12,6445 ha, w tym 5,0218 ha to Jezioro Radzanek (w jeziorze można rekreacyjnie łowić ryby), 4,3640 ha to park z pięknym starodrzewem, 1,7454 ha to teren po zabudowaniach starej gorzelni oraz pozostałość po dworku. Resztę terenu stanowią nieużytki. Działka z jednej strony graniczy z drogą gminną, a z drugiej z rzeczką Stepnica. Na skraju działki znajduje się malowniczy kościółek.
W chwili obecnej, dworek jak i wszystkie budynki gospodarcze zostały rozebrane.

Jest to idealna nieruchomość dla inwestora poszukującego terenu do postawienia obiektu hotelowo-gastronomicznego (konferencje , wesela, imprezy okolicznościowe) czy też Domu Spokojnej Starości, na który rodzaj działalności zostały przyznane warunki zabudowy.

Uzbrojenie: woda z istniejącej sieci wodociągowej, odprowadzenie ścieków – przydomowa oczyszczalnia ścieków, odprowadzenie wód opadowych na własny teren nieutwardzony, zasilanie w energię elektryczną – przyłącze nastąpi na warunkach określonych przez operatora.

Cena za m²
15,03
Ogrodzenie
Brak
Cena za m²
Stan prawny gruntu
Własność
Powierzchnia działki
126445 m²
Przeznaczenie działki
Budowlana
Kształt działki
Nieregularny
Droga dojazdowa
Utwardzona
Ujęcie wody
Miejska w drodze
Rodzaj kanalizacji
Przydomowa oczyszczalnia ścieków
Prąd
Tak
Woda
Tak
Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bezpłatny poradnik
Zapisując się wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji handlowych związanych z działalnością firmy Atelia Agnieszka Zalewska za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail przez firmę Atelia Agnieszka Zalewska. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności.