fbpx

Działka na sprzedaż 4178 m²

Mierzyn
Zachodniopomorskie
INW22087 10158736
1 044 500 PLN
Cena za m²: 250,00 PLN

Działka o powierzchni 4178 m2 zlokalizowana w Mierzynie w rej. ul. Lubieszyńskiej, gm. Dobra ,pow. policki. Działka przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne. RIV b, RV, N.Plan wygasł-należy wystąpić o wydanie decyzji o warunkach zabudowy., Na działce znajduje się oczko wodne.Do sprzedaży posiadamy również działki o pow. 1798 m2 950 m2,971 m2,1170 m2,zlokalizowane w sąsiedztwie w/w dz.Do działki można dojechać dr. asfaltową oraz gruntową.
W dr. głownej przebiega sieć kanalizacji sanitarnej, deszczowej, gazowej,elektroenergetycznej, telefonicznej,wodociągowej.W dr. wewnętrznej sieć kanalizacji sanit.deszcz., wodociągowej
Teren płaski. Na działce znajduje się oczko wodne, które uatrakcyjnia to miejsce.
W rejonie budownictwo jednorodzinne. Dobra lokalizacja.
W drodze wewnetrznej znajduje sie sieć kanalizacji sanitarnej i wodociagowa, do której dostęp zapewniony jest w akcie notarialnym.
Cena do negocjacji.

Cena za m²
250,00
Cena za m²
Stan prawny gruntu
Własność
Powierzchnia działki
4178 m²
Przeznaczenie działki
Rolna
Kanalizacja
Tak
Prąd
Tak
Woda
Tak
Gaz
Tak
Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bezpłatny poradnik
Zapisując się wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji handlowych związanych z działalnością firmy Atelia Agnieszka Zalewska za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail przez firmę Atelia Agnieszka Zalewska. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności.