fbpx

Działka na sprzedaż 3000 m²

Wołczkowo
Zachodniopomorskie
PTR20590 10206335
900 000 PLN
Cena za m²: 300,00 PLN

Nieruchomość dla konesera! Idealne miejsca dla osób poszukujących lasu, ciszy, spokoju, ale także w bliskiej odległości do centrum Szczecina. Do działki prowadzi droga wraz z przejazdem przez rów melioracyjny oraz doprowadzone zostały wszystkie media( woda, prąd, kanalizacja, gaz są poprowadzone przez działkę). Dwie sąsiednie działek są już zabudowane przez domami o charakterze rezydencjonalnym , natomiast pozostała jedna duża (6000m2), którą właśnie jest dzielona na dwie mniejsze – po 3.000 m2 ( można kupić całość 6000m2 lub 3000m2- mniejsze działki nie będą wydzielane ze względu na zamiar zachowania charakteru zabudowy)
Działki te są idealnie położone: od strony zachodniej graniczą bezpośrednio z pięknym sosnowym lasem (jesienią wypełnionym grzybami), od strony północnej od lasu oddziela tylko jeden dom, otoczone rezydencjami. Codziennie spotykać można tu sarny i zające.
Idealne miejsce do wypoczynku, spacerów czy wycieczek rowerowych. Blisko do Jeziora Głębokie: 10 minut jazdy rowerem. Cisza, spokój i bezpieczeństwo zaledwie 15 minut jazdy od centrum Szczecina! Wszystkie drogi dojazdowe do działki utwardzone.
Jeśli szukacie pięknego miejsca do życia, w bliskiej odległości do miasta, życzliwych sąsiadów, śpiewających ptaków o poranku – serdecznie zapraszamy!

Cena za m²
300,00
Ogrodzenie
Brak
Cena za m²
Stan prawny gruntu
Własność
Powierzchnia działki
3000 m²
Droga dojazdowa
Utwardzona
Ujęcie wody
Miejska
Rodzaj kanalizacji
Miejska
Kanalizacja
Tak
Prąd
Tak
Woda
Tak
Gaz
Tak
Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bezpłatny poradnik
Zapisując się wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji handlowych związanych z działalnością firmy Atelia Agnieszka Zalewska za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail przez firmę Atelia Agnieszka Zalewska. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności.