fbpx

lokal z solidnym najemcą

Szczecin
Centrum, Zachodniopomorskie
SCN20363 10159980
2 500 000 PLN
Cena za m²: 10 504,20 PLN

Lokal użytkowy narożny, dobrze wyeksponowany, przy ruchliwej ulicy. Długość frontu ok.30- 40m. Dwa niezależne wejścia z ulicy (duże drzwi pojedyncze i podwójne profil aluminiowy), kilka dużych okien na ulicę. Wejście prawie z poziomu ulicy (1 schodek).
Kilka pomieszczeń o różnych powierzchniach; możliwość uzyskania jednej sali sprzedaży o pow. ok. 150m2, gotowe zaplecze socjalno -magazynowe (obecnie biuro) o pow. 35m2.
Nowa instalacja grzewcza i piec gazowy, nowa instalacja elektryczna, wentylacja, klimatyzacja.
Lokal może być podzielony na 2 mniejsze: 105m2 i 133m2 ( z antresolą 30m2). 2 niezależne wejścia, 2 niezależne węzły sanitarne, zaplecza socjalne, możliwość samodzielnego rozliczenia ogrzewania (2 obiegi grzewcze z podziałem ciepła).
Znane miejsce w śródmieściu o dużym przepływie ruchu pieszego i samochodów. Kilka linii tramwajowych przejeżdża w bezpośrednim sąsiedztwie lokalu.
Idealne miejsce na sklep, usługi lub gastronomię. Do użytkowania ogrodzony ogródek o pow. ok. 100m2 (może być używany jako parking).
Lokal obecnie wynajęty stabilnej firmie.

Cena za m²
10 504,20
Stan prawny
Własność
Powierzchnia
238 m²
Cena za m²
Liczba pokoi
7
Liczba pięter
1
Materiał
Cegła
Rodzaj budynku
Kamienica
Stan budynku
Dobry
Parking naziemny
Tak
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Gaz
Tak
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bezpłatny poradnik
Zapisując się wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji handlowych związanych z działalnością firmy Atelia Agnieszka Zalewska za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail przez firmę Atelia Agnieszka Zalewska. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności.