Parter domu z piękną działką—Pojezierze Drawskie.

Ostrowice
Zachodniopomorskie
PTR26127 10277880
295 000 PLN
Cena za m²: 1 755,00 PLN
Czynsz administracyjny: 185 PLN

Na sprzedaż lokal 168 m2 w centrum Ostrowic ( Pojezierze Drawskie)
W pobliżu kilka jezior , ok. 1,5 km do jeziora Ostrowiec i 4 km. do jeziora Siecino.
Lokal składa się z siedmiu pomieszczeń + piwnica, do tego przynależna jest piękna widokowa działka o powierzchni 2.000 m2. 
Obiekt wpisany jest do rejestru konserwatora zabytków, można występować o dotacje na remont. Na obiekcie jest wymieniony dach (nowy). W części budynku są przeprowadzone prace remontowe, w obiekcie jest nowa instalacja  elektryczna, woda i odpływ, podłączony do sieci. Zakupiony jest także piec nowy ogrzewania c.o. Obiekt jest ładnie położony, tuż nad strumieniem, przystanek komunikacji i sklep DINO ok. 100 m. Cena do negocjacji.

Cena za m²
1 755,00
Czynsz administracyjny
185 PLN
Stan prawny
Własność
Powierzchnia
168 m²
Liczba pokoi
2
Liczba pięter
1
Handlowo/Usługowe
Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bezpłatny poradnik