[3D] 2 pokoje w wysokim standardzie, os. Majowe

Szczecin
os. Majowe, Zachodniopomorskie
CIT25626 10277865
499 000 PLN
Cena za m²: 10 142,28 PLN
Czynsz administracyjny: 850 PLN

Obejrzyj mieszkanie nie wychodząc z domu! Zapraszamy do obejrzenia wirtualnej prezentacji!

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie po kapitalnym remocie znajdujące się na 4 piętrze niskiego ocieplonego budynku z lat 80-tych.
Powierzchnia mieszkania wynosi 49,2m2, a w jej skład wchodzą:
• przestronny salon (ok. 22m2) z wyjściem na duży balkon od strony południowej,
• pokój/sypialnia o pow. ok. 9m2,
• widna, oddzielna kuchnia,
• łazienka z kabiną prysznicową i miejscem na pralkę,
• oddzielne WC,
• duży przedpokój, z miejscem na stałą zabudowę.

Mieszkanie bardzo ciepłe, coroczne niemałe zwroty z tytułu rozliczenia C.O. Położenie na ostatniej kondygnacji gwarantuje większą prywatność oraz brak odgłosów z mieszkania powyżej.
Na podłogach w pokojach panele, a w pomieszczeniach użytkowych gres. Ściany gładzone i malowane. Ciepła woda i ogrzewanie z sieci miejskiej. Do mieszkania przynależy piwnica.

Bardzo dobry dostęp do komunikacji miejskiej – pętla autobusowa w odległości 4 minut. W pobliżu również sklepy i inne punkty użyteczności publicznej.

Polecam!

Cena za m²
10 142,28
Czynsz administracyjny
850 PLN
Stan prawny
Własność
Powierzchnia
49.2 m²
Liczba pokoi
2
Piętro
4
Liczba pięter
4