Mieszkanie dla rodziny

Szczecin
Gumieńce, Zachodniopomorskie
IDN34100 10277583
720 000 PLN
Cena za m²: 12 504,34 PLN
Czynsz administracyjny: 480 PLN

Na sprzedaż: funkcjonalne i jasne mieszkanie 57,58 m² – Szczecin, Nowa Cukrownia

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 57,58 m², położone na 2. piętrze w zadbanym, monitorowanym osiedlu Nowa Cukrownia w Szczecinie. Lokal urządzony w jasnej, ciepłej tonacji, gotowy do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów.

Układ i standard mieszkania

Salon z aneksem kuchennym (24 m²)
Przestronna i dobrze doświetlona strefa dzienna z balkonem oraz oknami na dwie strony świata. Nowe meble (2025) harmonijnie współgrają z zabudową kuchenną. Kuchnia wykonana na wymiar przez stolarza – solidna i funkcjonalna, wyposażona w: zmywarkę, lodówkę, piekarnik, płytę (2025), okap oraz efektowną wyspę. Dodatkowym atutem jest okno nad zlewem.

Sypialnia (12 m²)
Przytulna przestrzeń w spokojnej kolorystyce. Znajduje się tu duża szafa na wymiar z lustrem (gł. 60 cm), łóżko oraz nowe oświetlenie.

Pokój dziecięcy / gabinet (11 m²)
Uniwersalne pomieszczenie – idealne jako pokój dziecka, biuro lub pokój gościnny. Wyposażone w nową szafę, regał oraz oświetlenie (2025).

Przedpokój (7 m²)
Przestronny i funkcjonalny – z zabudową na wymiar (m.in. miejsce na suszarkę), solidnymi wieszakami oraz oświetleniem.

Łazienka (4 m²)
W pełni wyposażona: wanna, toaleta, umywalka z szafką, pralka. Sufit świeżo odmalowany (luty 2026). Stan bardzo dobry – bez konieczności remontu.

Lokalizacja i otoczenie

Mieszkanie znajduje się w atrakcyjnej części Szczecina, na nowoczesnym osiedlu z pełną infrastrukturą:

sklepy, siłownie, restauracje i punkty usługowe