Duża kawalerka na os Bukowym

Szczecin
os. Bukowe, Zachodniopomorskie
AWA00322 10277532
380 000 PLN
Cena za m²: 10 000,00 PLN
Czynsz administracyjny: 650 PLN

W ofercie sprzedaży duża kawalerka na os Bukowym, w budynku z cegły.
Mieszkanie składa się z dużego pokoju, gdzie na podłodze panele, ściany wygładzone i pomalowane.
Kuchni z oknem, gdzie na podłodze kale, ściany wygładzone i pomalowane z pasem glazury.
Dużej łazienki z wc w glazurze i terakocie z zabudowana wanną.
Przedpokojem, gdzie na podłodze płytki, ściany wygładzone i pomalowane. W przedpokoju znajduję się wnęka pod szafę w zabudowie.

Mieszkanie W czteropiętrowym budynku z cegły wybudowanym w 2003 r. usytułowanym w cichej i spokojnej części os Bukowego. Niedaleko Puszczy Bukowej w pobliżu szkoły, przedszkola, sklepy, przystanki komunikacji miejskiej.
Oferta godna polecenia

Cena za m²
10 000,00
Czynsz administracyjny
650 PLN
Stan prawny
Spółdzielcze własnościowe prawo
Powierzchnia
38 m²
Liczba pokoi
1
Liczba pięter
4