fbpx

Międzywodzie
Zachodniopomorskie
ATL00073 10177547
982 000 PLN

Budynek wczasowo-kolonijny, położony w willowej części Międzywodzia (woj. Zachodniopomorskie) w centralnej strefie miejscowości. Blisko lasu i Zalewu Kamieńskiego, ok. 15 min od morza. W sąsiedztwie znajdują się pensjonaty i budynki mieszkalno-usługowe.
Kameralny ośrodek posiada nasłoneczniony taras ok. 75 m2 oraz: na parterze: cztery pokoje, ubikacje, łazienka oraz magazynek; na pierwszym piętrze: pięć pokoi, ubikacja, ubikacja z podwójnym prysznicem, wyjście na taras oraz magazynek pod schodami.
Na drugim piętrze jest: pięć pokoi, ubikacja i ubikacja z prysznicem. Pokoje są 2, 3, 4,5 –osobowe. Na parterze znajduje się również część gastronomiczna: sala z zapleczem kuchennym.
Całkowita powierzchnia budynku to 443 m2 z czego 191,30 m2 zajmuje stołówka. Łącznie w budynku może pomieścić się 48 osób. POLECAMY!!!

Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bezpłatny poradnik
Zapisując się wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji handlowych związanych z działalnością firmy Atelia Agnieszka Zalewska za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail przez firmę Atelia Agnieszka Zalewska. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności.