fbpx

Okazja-działka w dobrej cenie!

Niedźwiedź
Zachodniopomorskie
LOK21588 10212888
198 000 PLN
Cena za m²: 121,55 PLN

Polecam działkę budowlaną w dobrej cenie w kształcie prostokąta. Teren płaski z obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego pod budownictwo mieszkaniowe.
media:
prąd w drodze,
do zrobienia szambo, studnia / w przyszłości przewidziana kanalizacja miejska /.
Bardzo spokojna miejscowość dobrze skomunikowana z pobliskimi miejscowościami. Enklawa ciszy i spokoju dla osób ceniących naturalne tereny zielone. Dobra lokalizacja, położenie działki i cena sprawia ,że oferta jest godna polecenia. Cena do rozmów ! Gorąco polecam !

Cena za m²
121,55
Cena za m²
Stan prawny gruntu
Własność
Powierzchnia działki
1629 m²
Przeznaczenie działki
Budowlana
Droga dojazdowa
Utwardzona
Prąd
Tak
Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bezpłatny poradnik
Zapisując się wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji handlowych związanych z działalnością firmy Atelia Agnieszka Zalewska za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail przez firmę Atelia Agnieszka Zalewska. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności.