fbpx

Przestrzeń biurowa do wynajęcia

Szczecin
Centrum, Zachodniopomorskie
ATL02265 10177781
45 000 PLN
Cena za m²: 45,00 PLN

Lokal utytułowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie głównej arterii ruchu w Szczecinie. Plac Rodła jest miejscem, gdzie komunikacja miejska zarówno autobusy jak i tramwaje mają swoje przystanki początkowe i końcowe. Jest to najważniejsze miejsce przesiadkowe dla mieszkańców Szczecina oraz gmin ościennych takich jak Police czy Dobra, przemieszczających się komunikacją miejską. Plac Rodła jest miejscem, gdzie znajdują się przystanki transportu publicznego do każdej dzielnicy Szczecina, łącznie z prawym brzegiem Odry skupiającym około 82 450 zameldowanych mieszkańców.
Powierzchnie dostosowane pod potrzeby Klienta. Masz wizję swojego biura lub przestrzeni, w której chcesz pracować? Ty wymyśl, a my stworzymy ją według Twojej koncepcji.
Dysponujemy powierzchniami od 100m2 do 2700m2 z miejscami parkingowymi.
Powierzchnię na wynajem znajdują się na wyższych kondygnacjach budynku skąd rozpościera się przepiękny widok na Szczecin.
Nieruchomość prócz łatwego dostępu ze względu na położenie posiada jeszcze jeden wspaniały atut – graniczy z parkiem, który może zapewnić chwilę oddechu po intensywnym czasie. Taka chwila przerwy wśród zielni i natury pozwoli na zwiększenie wydajności każdej głowy i ciała.
Duża ilość miejsc parkingowych.
a)Na parkingu należącym do budynku
b)Na parkingu przyległym do budynku – dostępnym 24h – do 50 miejsc
c)Na parkingu C.H. Galaxy – płatny
d)Parkingi na uliczkach przy Parku Żeromskiego w płatnej strefie miejskiego parkowania A i B.

Wszystkie instalacje (CO i cwu. – zasilanie miejskie, woda, kanalizacja, światłowód, energia elektryczna – możliwość rozbudowy według potrzeb Najemcy. Pomieszczenia posiadają: dystansowe podłogi techniczne i sufity podwieszane dające możliwość swobodnego układania instalacji.

Koszt wynajmu 45zł netto plus media według zużycia.
Dodatkowe opłaty za media
Oferta dla lubiących jakość i wygodę.

Zapraszam na prezentację!

Cena za m²
45,00
Stan prawny
Własność
Powierzchnia
1000 m²
Cena za m²
Piętro
5
Liczba pięter
8
Materiał
Mieszany
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Stan budynku
Bardzo dobry
Stan nieruchomości
Idealny
Parking naziemny
Tak
Liczba miejsc parkingowych naziemnych
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Rodzaj kanalizacji
Miejska
Kanalizacja
Tak
Prąd
Tak
Woda
Tak
Przeznaczenie
Biurowe
Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bezpłatny poradnik
Zapisując się wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji handlowych związanych z działalnością firmy Atelia Agnieszka Zalewska za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail przez firmę Atelia Agnieszka Zalewska. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności.