fbpx

Lokal magazynowy Ku Słońcu- 140m2

Szczecin
Świerczewo, Zachodniopomorskie
ATL02219 10177778
2 800 PLN
Cena za m²: 18,67 PLN

Na wynajem lokal magazynowy o powierzchni około 140 m2. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze kompleksu handlowo – usługowego przy ul. Ku Słońcu vie a vis cmentarza.

Lokal w stanie do remontu. Lokal bez węzła sanitarnego (brak toalety). Właściciel zobowiązuje się jednak do zrobienia toalety w lokalu w razie potrzeby na własny koszt.
Dodatkowo w przypadku zainteresowania daną nieruchomością, właściciel zobowiązuje się do przygotowania lokalu pod najemcę.

Czynsz najmu do negocjacji.

Zapraszam na prezentację:)

Cena za m²
18,67
Stan prawny
Własność
Powierzchnia
150 m²
Cena za m²
Piętro
1
Liczba pięter
1
Materiał
Inny
Parking naziemny
Tak
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bezpłatny poradnik
Zapisując się wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji handlowych związanych z działalnością firmy Atelia Agnieszka Zalewska za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail przez firmę Atelia Agnieszka Zalewska. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności.