fbpx

Tanio! Pasaż handlowy. Obok Brama Portowa, Medicus

Szczecin
Centrum, Zachodniopomorskie
ARK25601 10160930
150 000 PLN
Cena za m²: 3 856,04 PLN

Na sprzedaż lokal o powierzchni 20,8m2 open space w świetnej cenie. Idealny na biuro, firmę handlową lub usługową. Ścisłe centrum k. ul. Krzywoustego, Bramy Portowej, Medicusa. Rozpoznawalne miejsce. Pozostałą powierzchnię stanowią części wspólne- pomieszczenie gospodarcze i toalety.

Obiekt biurowo-usługowy 2-kondygnacyjny z windą wykończony w wyższym standardzie – na podłodze marmur, ściany szkło, metal i cegła, podwieszane sufity. Wspólne zaplecze socjalne – łazienka, wc oraz magazyn. Jest ochrona, kamery, możliwość korzystania z prądu (zamontowania podlicznika), z linii telefonicznej, internetu.
Miesięczne opłaty stałe to czynsz do zarządcy 380zł (w tym woda, ogrzewanie miejskie, śmieci, ścieki itp.) + administracja obiektu 75zł. Forma własności: spółdzielcze prawo z księgą wieczystą.

Na frontowej ścianie przy wejściu do budynku od strony ulicy oraz nad wejściem do samego lokalu i w witrynie można zamieścić tablicę z nazwą firmy, logo itp.

Cena za m²
3 856,04
Stan prawny
Spółdzielcze własnościowe prawo z KW
Powierzchnia
38.9 m²
Cena za m²
Liczba pokoi
1
Piętro
1
Liczba pięter
1
Materiał
Mieszany
Rodzaj budynku
Biurowo-handlowy
Stan budynku
Bardzo dobry
Stan prawny gruntu
Użytkowanie wieczyste
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bezpłatny poradnik
Zapisując się wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji handlowych związanych z działalnością firmy Atelia Agnieszka Zalewska za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail przez firmę Atelia Agnieszka Zalewska. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności.