fbpx

Malownicze działki nad Zalewem Kamieńskim.

Kamień Pomorski
Zachodniopomorskie
ATL02040 10177688
235 800 PLN
Cena za m²: 50,00 PLN

Pięknie położone działki nad Zalewem Kamieńskim, 20 km od morza, 10 km od Kamienia Pomorskiego.
Działki przeznaczone pod zabudowę hotelową i pensjonatową. Powierzchnia 4700 m2 i 14900 m2.
W pobliżu działek planowana budowa pomostu z możliwością kąpieli i cumowania łodzi, w planach również plaża.
W ofercie posiadamy działki o różnej powierzchni w tej lokalizacji, od mniejszych budowlanych (1100 – 1400 m2), poprzez większe przeznaczone pod zabudowę pensjonatową, aż po duże działki rolne (do 5 ha) z możliwością podziału i przekształcenia na działki budowlane – wszystko zgodnie z obowiązującym miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego.
Chcesz zamieszkać w pięknym miejscu, a może potrzebujesz odpowiedniej lokalizacji na dom wakacyjny, albo planujesz zainwestować w ziemię lub turystykę – ta oferta jest dla Ciebie.
Zapraszamy.

Cena za m²
50,00
Cena za m²
Stan prawny gruntu
Własność
Powierzchnia działki
4716 m²
Przeznaczenie działki
Budowlana
Kształt działki
Prostokąt
Prąd
Tak
Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bezpłatny poradnik
Zapisując się wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji handlowych związanych z działalnością firmy Atelia Agnieszka Zalewska za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail przez firmę Atelia Agnieszka Zalewska. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności.