fbpx

Nieruchomości Szczecin – ynajem hal i lokali usługowych

Jako marka Atelia Nieruchomości oferujemy wynajem hal i lokali usługowych. W swojej bogatej ofercie posiadamy:

  • magazyny,
  • powierzchnie biurowe,
  • hale przemysłowe,
  • obiekty komercyjne w Szczecinie oraz okolicy

Wynajmę halę a także lokal usługowy.

W Szczecinie znajdą Państwo szeroką ofertę powierzchni  magazynowych,  powierzchni biurowych,  hal,  lokali usługowych, obiektów komercyjnych do wynajęcia. Jako licencjonowany pośrednik podpowiadamy, na co warto zwrócić szczególną uwagę przy wynajmie hali, biura lub magazyn. Podpowiemy jaką umową najlepiej się związać oraz jak korzystnie wynająć lokal usługowy bez straty czasu. Doskonale posługujemy się przepisami prawa, które są niezbędne do sprawdzenia stanu prawnego nieruchomości jak i kontrahenta, który chce podpisać umowę. Zapisy umowy muszą być bezpieczne zawsze dla obu stron. Umowa musi zapewniać płynność  i bezpieczeństwo prowadzenia  interesu na tak długo – jak zawierana jest umowa. Wynajmujący powinien być szczególnie chroniony, skoro inwestuje swój czas oraz pieniądze w dostosowanie lokalu pod swoje wymagania.

Na co zwrócić uwagę przy wynajmie hali lub magazynu?

Myślą Państwo „Wynajmę halę, lokal usługowy lub magazyny Szczecin”. Wynajem takiej powierzchni nie jest jednak wcale takie prosty. W Szczecinie nie brakuje atrakcyjnych lokali usługowych na wynajem. Spora ich część leży w centrum miasta, a duże hale na trasach wylotowych z miasta. Jeżeli wcześniej nie wynajmowaliśmy tego rodzaju nieruchomości, możemy mieć wątpliwość gdzie ich szukać. O ból głowy mogą przyprawić pytania – jak sprawdzić stan techniczny i prawny, i na co powinniśmy zwrócić szczególną uwagę?

Z tego powodu warto zdać się na pośrednictwo profesjonalnej agencji nieruchomości. Zapraszamy serdecznie do kontaktu z Ekspertami rynku nieruchomości specjalizujących się w rynku nieruchomości oraz lokali komercyjnych. Od lat zdobywamy cenną wiedzę i doświadczenie, aby być specjalistami w naszej branży. Dzięki naszej stronie atelianieruchomosci.pl zyskują Państwo dostęp do najbardziej atrakcyjnych ofert wynajmu lokali użytkowych. Magazyny, hale, biura obiekty komercyjne to tylko część naszej oferty. Mogą Państwo u nas liczyć także na profesjonalne doradztwo oraz wsparcie przy zawarciu najkorzystniejszej umowy. Ekspert na rynku nieruchomości posiada umiejętności miękkie, czyli potrafi zarządzać emocjami klientów. Prowadzi tak negocjacje, żeby każda ze stron czuła się zwycięzcą. Każda ze stron przy takiej transakcji czuje satysfakcję i bezpieczeństwo w związku z transakcją.

Jaką umową najlepiej się związać wynajmując lokal usługowy?

Zorganizowanie wszelkich formalności przy wynajmie lokali użytkowych jest czasochłonne i skomplikowane. Konieczne będzie sporządzenie umowy najmu lokalu usługowego. Sposób jej sformułowania regulują przepisy Kodeksu Cywilnego, gospodarki nieruchomościami, przepisy spółek, przepisy administracyjne, przepisy podatkowe, a także ogólna znajomość prawa.

Szczególnie istotną kwestią w tym wypadku jest decyzja – czy podpisać umowę najmu na czas określony, czy nieokreślony.  Umowa zawarta na czas nieokreślony obowiązuje tak długo, aż jedna ze stron jej nie wypowie (obowiązuje trzymiesięczny termin wypowiedzenia). W przypadku przedsiębiorców umowa najmu lokalu użytkowego może być zawarta maksymalnie na okres trzydziestu lat. Jeżeli jedna ze stron jest osobą fizyczną – dziesięciu. W przypadku takich umów są również dodatkowe zabezpieczenia jak data przepisania mediów i wydania lokalu jest wymagalne przez eksperta nieruchomości.

Osoba, która wynajmuje lokal usługowy może mieć wątpliwości, które z zapisów w umowie są dla niej korzystne. Korzystając z pośrednictwa Atelie Nieruchomości i Doradztwo nie muszą się już Państwo tym martwić. Agencja przygotuje dla Państwa najkorzystniejszą umowę.

Wynajmę halę, lokal komercyjny, biura, powierzchnie magazynową  szybko i na atrakcyjnych warunkach

Jeżeli dysponują Państwo halą lub magazynem czy innym lokalem usługowym na wynajem, pomożemy Państwu znaleźć najemcę i wynegocjować atrakcyjne warunki. Szukanie najemcy na własną rękę może być bardzo czasochłonne i kosztowne. Prezentowanie ofert w Internecie na portalach o dużym ruchu jest kosztowne. Chcąc na własną rękę wynająć szybko lokal, łatwo napotkać wiele trudności i oszustw ze strony najemcy. Może to narazić na szwank Państwa płynność finansową. Bardzo często osoby, którym zależy na czasie, działając na własną rękę, godzą się na gorsze warunki. Taki najemca często nie respektuje warunków umowy, a wyegzekwowanie swoich praw przy źle sporządzonej umowie często graniczy z cudem.

Dzięki współpracy z  ekspertami z Atelia Nieruchomości unikną Państwo sytuacji niekorzystnych. Pomożemy Państwu znaleźć uczciwego oraz wiarygodnego najemcę i wynegocjować najlepsze warunki. Nie będą musieli Państwo już przejmować się formalnościami, pomożemy zadbać o spełnienie wszystkich wymogów prawnych.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z kompleksowych usług naszego biura.

Umów się na bezpłatne konsultacje z doradcą ATELIA i sprawdź, jak wiele możesz zyskać.

„Bądź orłem na rynku nieruchomości. Z nami możesz więcej.”

Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bezpłatny poradnik
Zapisując się wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji handlowych związanych z działalnością firmy Atelia Agnieszka Zalewska za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail przez firmę Atelia Agnieszka Zalewska. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności.