fbpx

NIERUCHOMOŚCI MIESZKANIOWE – ZREALIZOWANE

Nieruchomość mieszkaniowa na Osiedlu Kaliny w Szczecinie

„Mieszkanie usytuowane na parterze, w centralnej części bloku. Okna wychodzące na obie strony budynku sprawiają, że mieszkanie jest niezwykle jasne. Dookoła tereny zielone oraz duża liczba darmowych miejsc parkingowych. Do ścisłego centrum 3 kilometry. Bardzo dobra komunikacja miejska – linia autobusowa 75. W pobliżu dwie szkoły podstawowe, przedszkole, laboratorium medyczne, Żabka, Lidl, a także piekarnia Bagietka.
Mieszkanie krótko po odświeżeniu, z łazienką po gruntownym remoncie. Kuchnia pozostaje w pełni wyposażona. Balkon został zabudowany oknami. Drewniana podłoga stanowi niezaprzeczalny potencjał po jej renowacji. Funkcjonalny rozkład mieszkania sprawia, że jest ono przestronne.
Budynek i klatka w bardzo dobrym stanie, schludne i zadbane. Okolica utrzymana w czystości. W klatkach znajdują się windy. Do mieszkania przynależy piwnica. Gotowiec inwestycyjny – mieszkanie do sprzedaży wraz z najemcami (pewna i bezpieczna umowa na wynajem na okres jednego roku z możliwością przedłużenia). Całkowity metraż mieszkania 60,1m2.”
Cena: 380 000 zł.

Mieszkanie było własnością Pani, która na stałe mieszkała w USA. Mieszkanie pozostawione puste i bez lokatorów jedynie generowało koszty utrzymania – czynsz, prąd itp.

Jak przeprowadziliśmy tą sprzedaż? Po pierwsze poprosiliśmy właścicielkę o pełnomocnictwo do sprzedaży nieruchomości. Oczywiście dbamy o to, aby pełnomocnictwo było bezpieczne dla sprzedającego – dlatego wskazujemy w pełnomocnictwie konto właściciela oraz określamy cenę, za jaką nieruchomość może być sprzedana. W tym wypadku dodaliśmy do pełnomocnictwa możliwość wynajęcia i podpisywania umów najmu. Dlaczego? Zaraz się dowiecie.

Żeby mieszkanie nie generowało kolejnych kosztów do momentu sprzedaży i przynosiło zysk wynajęliśmy je dla firmy (dla jej pracowników). Cztery miesiące zajęło nam znalezienie klienta, który chciał kupić nieruchomość w celach inwestycyjnych, więc kontynuacja najmu bardzo mu odpowiadała. Przeprowadziliśmy sprzedaż oraz cesje praw związanych z wynajmem.

A poniżej referencje od Klientów:

A tak wyglądało mieszkanie:

Zapraszamy do współpracy!

Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bezpłatny poradnik
Zapisując się wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji handlowych związanych z działalnością firmy Atelia Agnieszka Zalewska za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail przez firmę Atelia Agnieszka Zalewska. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności.