fbpx

Jak skutecznie ulokować pieniądze z gwarancją zysku?

Czy zastanawiałeś/łaś się już kiedyś nad swoją przyszłością? Emeryturą? Przyszłością swoich dzieci i możliwościach, aby pomóc im bezpiecznie wejść w dorosłe życie? Nie ma na co czekać, im wcześniej zaczniemy o tym myśleć, tym większe będzie nasze zaplecze finansowe. Wartość nieruchomości stale wzrasta. Dlatego też im wcześniej podejmiemy odpowiednie kroki, tym większym zyskiem będziemy dysponować w przyszłości. Tylko jak ulokować pieniądze z gwarancją zysku?

Dlaczego warto inwestować w nieruchomości?

Otóż nieruchomości są dużo bardziej stabilne, w porównaniu np. do papierów wartościowych, akcji, czy obligacji. Zmiany w wartości nieruchomości możemy zaobserwować jako powolne wzrosty lub spadki rozłożone na lata. Nie ma możliwości, żeby z dnia na dzień ich wartość spadła np. o 30 tysięcy. Ponadto nieruchomości są dobrem fizycznym- są namacalne. Możemy w nich zamieszkać, wynająć je lub sprzedać. Inwestując w nieruchomości, możemy uzyskać przychód pasywny. To rewelacyjna możliwość zarobku bez wychodzenia z domu! Kupujemy nieruchomość, wynajmujemy ją i ona sama się spłaca. Mamy dodatkowy udokumentowany dochód. Nawet jeśli weźmiemy kredyt to najemcy, którzy będą od nas wynajmować nieruchomość, będą spłacać naszą ratę kredytu. Dzięki temu po 20 latach mamy nieruchomość nieobciążoną hipoteką. Możemy taką nieruchomość nadal wynajmować i mieć comiesięczny przychód lub sprzedać.

Zmiany ceny nieruchomości za metr kwadratowy w roku 2018 i 2019

Jak można zauważyć na powyższym wykresie, na początku roku 2018 cena za m² kształtowała się na poziomie 4900 zł. Pod koniec roku 2018 wynosiła już 5500 zł/m². Widoczny jest wzrost cen na przestrzeni roku o 13,23 %. Na poniższym wykresie można zaobserwować, jak kształtowały się ceny w roku 2019. Tutaj widzimy, że na początku roku cena za m² wynosiła 5400 zł. Nastąpił chwilowy spadek cen w okresie maja i czerwca. Od lipca ceny znów zaczęły rosnąć ze skutkiem prawie 6100 zł/m² na koniec roku. Warto też zauważyć, że im mniejsze mieszkanie tym cena za metr jest wyższa. Analogicznie- im większe mieszkanie, tym cena za metr będzie niższa. Jak widać, ceny na rynku nieruchomości stale rosną. Dlatego im wcześniej zainwestujemy, tym mniej będziemy musieli włożyć kapitału i dzięki temu osiągniemy większy zysk.

Dlaczego warto skorzystać z pomocy eksperta?

Dzięki naszej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu pomożemy Ci w znalezieniu i realizacji idealnej inwestycji pod Twoje możliwości i potrzeby. Nawet jeżeli nie dysponujesz w danej chwili dużym kapitałem. W naszym zespole mamy doradcę kredytowego, który sprawdzi Państwa zdolność kredytową we wszystkich bankach. Jeżeli takowej nie ma, to pomoże ją wybudować lub podreperować. Podpowie również, jakie powinny być miesięczne dochody, aby kupić takie mieszkanie oraz pomoże zdobyć wkład własny. Świadczymy usługi dla osób, które posiadają już nieruchomości i chcą zrzucić ze swoich barków ciężar ich obsługi. Jeśli jesteś jednym z nich – dobrze trafiłeś, zrobimy to za Ciebie!

Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z inwestowaniem w nieruchomości, pomożemy Ci wdrożyć się w temat. Znajdziemy idealny lokal pod inwestycję. Zapewnimy fachowców, którzy zajmą się remontem. Zajmiemy się wyposażeniem oraz aranżacją wnętrz, wykonamy profesjonalną sesję fotograficzną i zadbamy o dobór najemców. Nie musisz robić tego sam, z nami masz gwarancję sukcesu. Nasze wieloletnie doświadczenie zapewni bezpieczeństwo całej inwestycji. Należymy do ZSWO, czyli Zachodniopomorskiego Stowarzyszenie Wymiany Ofert. Przez nas przechodzą najlepsze transakcje. Posiadamy dostęp do bazy danych i jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi aktualizacjami. Codziennie obserwujemy rynek, ponieważ gdy pojawi się dobra oferta, tak zwana perełka- trzeba działać natychmiastowo. Inwestorzy szukają wcześniej wspomnianych perełek, czyli nieruchomości poniżej ceny rynkowej. Mamy dostęp do takich ofert, więc warto nawiązać z nami współpracę.

Znalezienie odpowiedniej nieruchomości zajmuje dużo czasu. Jeżeli znajdziemy już odpowiednie mieszkanie, które np. wymaga remontu, musimy również dopilnować ekipy remontowej, dobrać doposażenie nieruchomości i ją urządzić. Możemy zrobić to za Was!  W swojej ofercie mamy zarówno nieruchomości dla osób rozpoczynających swoją przygodę z inwestowaniem, jak i obiekty komercyjne dla doświadczonych inwestorów.

Zapraszamy do spotkania, które jest oczywiście bezpłatne! Możemy wspólnie przeanalizować Państwa potrzeby i oczekiwania i wspólnie znaleźć rozwiązanie. Jeśli mają Państwo jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu telefonicznego +48 918 238 804. Jesteśmy dla Państwa dostępni od poniedziałku do piątku od 10:00 do 17:00. Siedziba naszego biura znajduje się na ulicy Mikołaja Kopernika 6/9 parter, 70-241 Szczecin. Zapraszamy do współpracy.

Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bezpłatny poradnik
Zapisując się wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji handlowych związanych z działalnością firmy Atelia Agnieszka Zalewska za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail przez firmę Atelia Agnieszka Zalewska. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności.