fbpx

Działki – zrealizowane

Działka przy ulicy Komercyjnej w Mierzynie

„Na sprzedaż niezabudowana działka o pow. 1546m2 (33,88 x 45,68) przy ulicy Komercyjnej w Mierzynie. Wjazd na działkę bezpośrednio z drogi utwardzonej płytami jumbo, prąd oraz woda na działce. Możliwości zabudowy – działka może być zabudowana budynkiem jednorodzinnym, bliźniaczym lub budynkami w zabudowie szeregowej. Wkoło zabudowa jednorodzinna oraz wielorodzinna. W pobliżu działki znajdują się dwa baseny Wodne Królestwo z przedszkolem oraz Strefa h2o ze strefą urody, Teren Sportowo-Rekreacyjny „Mierzynianka”, Publiczna Szkoła Podstawowa, sklepy Biedronka oraz Piotr i Paweł.
Polecamy ze względu na cichą i spokojną okolice.” Cena: 350000 zł.

Działka, kiedy ją przyjmowaliśmy była bez warunków zabudowy i planu zagospodarowania przestrzennego. Mieliśmy wiele zapytań, ale każdy potencjalny zainteresowany bał się, że nie będzie mógł wybudować tego co by chciał. Rozpoznając rynek wiedzieliśmy, że największym zainteresowaniem i sprzedażą za najwyższą cenę cieszą się działki pod zabudowę bliźniaczą i szeregową. Wystąpiliśmy o warunki zabudowy dla szeregowca. Po kilku miesiącach otrzymaliśmy warunki zabudowy pod zabudowę szeregową na 4 segmenty i bardzo zwiększyło się zainteresowanie klientów. Po niedługim czasie sprzedaliśmy nieruchomość na warunkach bardzo satysfakcjonujących naszego klienta. Widać tutaj, że wiedza i doświadczenie na rynku nieruchomości mogą zdziałać cuda.

Transakcję przeprowadziła Elżbieta Sochanowska

A tak wyglądała działka:

Zapraszamy do współpracy!

Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bezpłatny poradnik
Zapisując się wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji handlowych związanych z działalnością firmy Atelia Agnieszka Zalewska za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail przez firmę Atelia Agnieszka Zalewska. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności.