fbpx

Domy – zrealizowane

Wyjątkowy Dom w Kurowie

To była trudna sprzedaż – dom z własną przystanią i dużą działką.

„Fantastyczna nieruchomość gruntowa z oryginalnym domem, przystanią i pomostem dla łodzi motorowych i jachtów. Wyjątkowo zlokalizowana z bezpośrednim dostępem do Odry (kanał zachodni), 8 km do centrum Szczecina, 9 km do przejścia granicznego w Kołbaskowie. W chwili obecnej ( po scaleniu działek) nieruchomość zajmuje 10, 200 m2, natomiast zagospodarowana część to ok 3939 m2. Teren zabudowany jest:

  1. Dom parterowy z użytkowym poddaszem o pow. użytkowej 316,46. Z czego:
  • parter to 238,65 m2 gdzie znajdują się salon, biblioteka, bawialnia, część rekreacyjna basen i salka kinowa, jadalnia, kuchnia, aneks hobby, pokój, przedsionek, hall, maszynownia, kotłownia, wc.
  • poddasze o pow. 77,81 m2 stanowią 4 pokoje , łazienka, garderoba.
  1. Budynek mieszkalny parterowy o pow. użytkowej 78,92 m2 ( pokój dzienny, kuchnia, garderoba, kotłownia, magazyn ogrodniczy, + podcieniony taras o pow. 65 m2.
    Na posesji jest dużo terenu rekreacyjnego np. drewniana wiata nad rzeką, palenisko, murowane oczko wodne o pow. 20m2, boisko trawiaste dostosowane do amatorskich gier w siatkówkę, mini football, tenis ziemny(15,5 x 30), mini park.
    MPZP na terenie, którego położona jest nieruchomość przewiduje zabudowę mieszkaniową jednorodzinną, max. teren zabudowy 40%, powierzchnia biologicznie czynna minimum 50%, max. wysokość zabudowy 12 m. Teren jest uzbrojony: prąd, wodę, kanaliza w drodze, na posesji eko oczyszczalnia ścieków, gaz, dwie linie telefoniczne. Zapraszam do współpracy inwestorów z pomysłem lub do skorzystania z pomysłu obecnego właściciela na kameralne osiedle mieszkalne z własną przystanią jachtową.” Cena: 3500000 zł

Transakcja trochę inna niż wszystkie sprzedaże domów ze względu na walory nieruchomości. Powierzania działki to 1,02 ha. Powierzchnia domu 316,46 m kw.

Okazało się, że ciężko było znaleźć klienta na zakup nieruchomości na cele mieszkaniowe ze względu na wysoką cenę spowodowaną dużą ilością gruntu. Dlatego zmieniliśmy strategię sprzedaży i zaczęliśmy szukać zainteresowania wśród deweloperów i udało się.

Sprzedaliśmy dom wraz z dużą działką na cele budowy inwestycji. Klient przez wiele lat próbował sprzedać nieruchomość sam i innymi biurami nieruchomości. Nasza współpraca przy umowie na wyłączność przy tej nieruchomość trwała rok i przyniosła oczekiwane skutki.

Transakcję przeprowadził Bogusław Wawrzonek

A tak wyglądała nieruchomość:

Zapraszamy do współpracy!

Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bezpłatny poradnik
Zapisując się wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji handlowych związanych z działalnością firmy Atelia Agnieszka Zalewska za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail przez firmę Atelia Agnieszka Zalewska. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności.