fbpx

Dla dewelopera/ inwestora – zrealizowane

dZIAŁKA DLA DEWELOPERA – BUKOWO

Ponieważ poruszamy się również po rynku inwestycyjnym, regularnie sprawdzamy oferty z przetargów – skąd? To już nasz tajemnica zawodowa, ale potrafimy znaleźć niezwykle atrakcyjne tereny, które można kupić za naszym pośrednictwem, a następnie sprzedać – również – za naszym pośrednictwem. Właśnie tak było w tym przypadku. Znaleźliśmy bardzo atrakcyjny grunt na dzielnicy Bukowo w Szczecinie. Nasz klient stanął do przetargu przy pełnym wsparciu naszego biurowego eksperta Bogusława Wawrzonka w  zakresie zamówień publicznych oraz oddłużania nieruchomości.

Nasz klient nabył na bardzo atrakcyjnych warunkach cenowych ową działkę, a po kilku miesiącach sprzedaliśmy ją Szczecińskiemu deweloperowi z dużym zyskiem. 

DZIAŁKA I OBIEKT DLA DEWELOPERA – TRZESZCZYN

Zgłosił się do nas inwestor z kapitałem, który chciałby dobrze ulokować i zarobić na tym. Poszperaliśmy, co fajnego można wynaleźć w naszych tajemnych źródłach. Okazało się, że znaleźliśmy majątek spółki w upadłości – 10 hektarów gruntu objętego planem zagospodarowania przestrzennego po budownictwo mieszkaniowe oraz obiekt biurowy świeżo po remoncie w standardzie bardzo dobrym, zlokalizowany na jednej z działek w miejscowości Trzeszczyn 5 km od Polic i 15 km od pętli Głębokie w Szczecinie. Cena była bardzo atrakcyjna. Naszemu klientowi udało się to nabyć z naszym wsparciem i za naszym pośrednictwem. Szybko wynajęliśmy obiekt biurowy, który przekształciliśmy na obiekt hotelowy dla pracowników. Wynajem zwróci inwestycje w przeciągu około 6 lat. Został nam grunt 10 hektarów – podzieliliśmy go na działki budowlane, które szykujemy do sprzedaży.

W tej chwili rozpoczynamy sprzedaż działek:

Zapraszamy do kontaktu:

Bogusław Warzonek

Tel.: +48 537 500 202

E-mail: boguslaw@atelianieruchomosci.pl

Zapraszamy do współpracy!

Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bezpłatny poradnik
Zapisując się wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji handlowych związanych z działalnością firmy Atelia Agnieszka Zalewska za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail przez firmę Atelia Agnieszka Zalewska. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności.