fbpx

Pensjonat w Dziwnowie 400m od morza.

Dziwnów
Zachodniopomorskie
ATL02208 10177769
6 750 000 PLN
Cena za m²: 3 090,66 PLN

Rewelacyjna cena za 1m2.
Jeśli ktoś zna wybrzeże Bałtyku to doskonale wie, że Dziwnów jest jedną z najpopularniejszych nadmorskich miejscowości wypoczynkowych w zachodnio-północnej Polsce . Dziwnów nie dość, że leży nad Bałtykiem i ma jedne z najpiękniejszych plaż to leży również nad rzeką Dziwna i Zalewem Kamieński. Otoczony jest wodą praktycznie z każdej strony. Ponadto oferuje wszystkie możliwe atrakcje jakie może zaoferować nadmorski kurort. Wspaniałe restauracje, bary, kluby, dyskoteki, spa, rejsy statkami po morzu, port jachtowy i rybacki, wypożyczalnie sprzętu pływającego i wiele wiele innych. Niespotykane gdzie indziej tereny umożliwiają uprawianie wszelkiego rodzaju wypoczynku aktywnego. Nowoczesne i bezpieczne trasy dla rowerzystów, rolkarzy i biegaczy. Tereny Wolińskiego Parku Krajobrazowego z wolno żyjącymi Żubrami, latarnie morskie w Świnoujściu i Niechorzu dopełnią tylko obrazu tej okolicy. A my mamy do sprzedaży działający pensjonat właśnie w Dziwnowie.
Pensjonat zlokalizowany przy Wybrzeżu Kościuszkowskim 19, 400m od morza nad rzeką Dziwna. Pensjonat o powierzchni 2184m2:
– 42 pokoje 2,3,4,5 osobowe z łazienkami z czego 34 pokoje po remoncie (100 osób)
– stołówka z wyposażoną nową kuchnią
– sala bankietowa
Nieruchomość można rozbudować o jedną kondygnację.

Film

Cena za m²
3 090,66
Ogrodzenie
Siatka
Powierzchnia
2184 m²
Cena za m²
Piętro
2
Materiał
Pustak
Parking naziemny
Tak
Liczba miejsc parkingowych naziemnych
Powierzchnia działki
1790 m²
Ujęcie wody
Miejska
Prąd
Tak
Woda
Tak
Gaz
Tak
Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bezpłatny poradnik
Zapisując się wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji handlowych związanych z działalnością firmy Atelia Agnieszka Zalewska za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail przez firmę Atelia Agnieszka Zalewska. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności.