fbpx

House for sale 380 m²

Świdwin
Zachodniopomorskie
HES27460 10179582
2 980 000 PLN
Price m²: 8 684,21 PLN

Ofertą sprzedaży jest przepiękny budynek mieszkalny wolnostojący w stylu “dworu”.

Wybudowany około 1930 r. Powierzchnia użytkowa wynosi 340 m2. W budynku zachowana została stolarka niemiecka w bardzo dobrym stanie.

Na parterze znajduje się przestronny holl, ktory prowadzi do: salonu z jadalnią  i kominkiem o powierzchni okolo 50m2, dwóch sypialni,  kuchni i łazienki z WC. Wszystkie pomieszczenia charakteryzują się ogromną przestrzenią i możliwościami aranżacyjnymi. Na pierwszym poziomie jest 6 pokoi, 2 łazienki oraz male pomieszczenie gospodarcze. Podłogi drewniane w łazienkach terakota. Piwnica jest  pod całym domem  murowana.
Piec jest w osobnym pomieszczeniu, na paliwo stałej jak również jest piec na węgiel.

Działka o powierzchni 12 ha, na której znajdują się cztery budynki. Jednym z nich jest bardzo duży, murowany budynek gospodarczy, parterowy z poddaszem użytkowym o pow. 271 m2, idealnie nadający się na stajnię. Drugi to budynek murowany, dawniej stodoła, w którym znajduję się kuchnia letnia z WC, 

Nieruchomość zlokalizowana jest w cichym miejscu, z dala od sąsiadów. Miejscowość ta oddalona jest około 6 km od Świdwina oraz około 50 km od Kołobrzegu.

Podstawowymi atutami tej nieruchomości są duże możliwości inwestycyjne w oparciu o turystkę i rekreacje: miejsce i sam obiekt to idealnie miejsce pod działalności typu pensjonat, hotel, dom seniora, ośrodek rehabilitacyjny, organizowanie imprez okolicznościowych z miejscami noclegowymi, dom weselny. W tym momencie spełnia rolę małej agroturystyki.  Dzięki wyjątkowemu położeniu potencjalny Kupujący ma zagwarantowaną ciszę i spokój.

Serdecznie polecam i zapraszam na prezentację.

Price m²
8 684,21
Ownership type
Mortgage
Total area
380 m²
Usable area
340 m²
Price m²
No. of rooms
8
Number of floors
1
Material
Brick
Building condition
Very good
Condition
Very good
Kitchen type
Separate
Garage
Yes
Ground ownership type
Mortgage
Lot area
119000 m²
Lot shape
Irregular
Driveway type
Asphalt
Electricity
Yes
Water
Yes
Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bezpłatny poradnik
Zapisując się wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji handlowych związanych z działalnością firmy Atelia Agnieszka Zalewska za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail przez firmę Atelia Agnieszka Zalewska. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności.