fbpx

Działka na sprzedaż 785 m²

Lubieniów
Zachodniopomorskie
BON26953 10174205
59 000 PLN
Cena za m²: 75,16 PLN

Oferujemy na sprzedaż grunt rolny składajacy się z dwóch działek o powierzchni 785 m 2 i 1383 m2 (działka sąsiednia, raczej o charakterze rekreacyjnym), łącznie 2 168 m2 , zlokalizowany we wsi Lubieniów, w województwie zachodniopomorskim, w powiecie choszczeńskim, w gminie Recz.

Dla przedmiotowej nieruchomości brak jest MPZP i inwestor musi wystąpić do Gminy o decyzję o warunkach zabudowy.

Oferta idealna pod małą agroturystkę, zabudowę jednorodzinną. W drodze publicznej – prąd i kanalizacja, na działce – przyłącze wodne.

Zapraszamy na prezentację.

Cena za m²
75,16
Cena za m²
Stan prawny gruntu
Własność
Powierzchnia działki
785 m²
Przeznaczenie działki
Rolna
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Ujęcie wody
Miejska na działce
Rodzaj kanalizacji
Brak
Woda
Tak
Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bezpłatny poradnik
Zapisując się wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji handlowych związanych z działalnością firmy Atelia Agnieszka Zalewska za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail przez firmę Atelia Agnieszka Zalewska. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności.