fbpx

Biura 166 m2, II p. nowoczesnego budynku

Szczecin
Świerczewo, Zachodniopomorskie
FKT01686 10159099
9 960 PLN
Cena za m²: 60,00 PLN

Do wynajęcia atrakcyjne powierzchnie biurowe na II piętrze nowo wybudowanego, nowoczesnego, monitorowanego budynku z windą. Możliwość dostosowania oferowanych powierzchni pod potrzeby konkretnego najemcy. W budynku znajduje się nowoczesna winda, jest założona klimatyzacja i rozprowadzone wszystkie instalacje, w tym internetowa, telefoniczna. Całość wykończona w bardzo wysokim standardzie. Na każdym piętrze w częściach wspólnych zaplecze socjalne. Ściany w części biurowej maksymalnie przeszklone, na podłodze kamień naturalny, sufity podwieszane. Doskonałe miejsce na biuro architektoniczne, siedzibę firmy. Możliwość dostosowania – podzielenia na mniejsze powierzchnie. Duży parking.
W cenie wynajmu uwzględniono koszty ogrzewania, internetu, zużycia wody. Czynsz wynajmu 40 zł/m2 + VAT Wynajem minimum 1 rok. Przy długoletnim wynajmie możliwość szybkiego wykończenia pod klucz.

Cena za m²
60,00
Stan prawny
Własność
Powierzchnia
166 m²
Cena za m²
Liczba pokoi
8
Piętro
1
Liczba pięter
2
Materiał
Cegła
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Stan budynku
Idealny
Parking naziemny
Tak
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Przeznaczenie
Biurowe
Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bezpłatny poradnik
Zapisując się wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji handlowych związanych z działalnością firmy Atelia Agnieszka Zalewska za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail przez firmę Atelia Agnieszka Zalewska. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności.