fbpx

Pięknie położone działki w Łęgach

Łęgi
Zachodniopomorskie
EXT21385 10191410
125 000 PLN
Cena za m²: 40,84 PLN

Do sprzedaży 2 działki położone w miejscowości Łęgi , około 16 km od Szczecina, niedaleko jeziora Świdwie , w pobliżu lasu. Miejsce bardzo urokliwe , wokół cisza i spokój . Dojazd drogą ” Na Świdwie”, częściowo utwardzoną.
Wokół powstają już piękne siedliska ,jednak dla przedmiotowych działek nie można otrzymać na chwilę obecną warunków zabudowy ze względu na brak sąsiedniej zabudowy.
Ze względu na niską cenę należy traktować zakup jako inwestycję na przyszłość.

Cena za m²
40,84
Ogrodzenie
Brak
Cena za m²
Stan prawny gruntu
Własność
Powierzchnia działki
3061 m²
Przeznaczenie działki
Rolna
Kształt działki
Prostokąt
Droga dojazdowa
Utwardzona
Ujęcie wody
Studnia
Rodzaj kanalizacji
Szambo
Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bezpłatny poradnik
Zapisując się wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji handlowych związanych z działalnością firmy Atelia Agnieszka Zalewska za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail przez firmę Atelia Agnieszka Zalewska. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności.