fbpx

Zespół parkowo- palacowy z gruntem

Przybysław
Zachodniopomorskie
EXT20074 10191407
4 500 000 PLN

Do wynajęcia lub sprzedazy 21 hektarów ziemi, na terenie której znajduje się zabytkowy dwór oraz folwark. Pałac z początku XIXw. mieści się w przepięknym 6 -hektarowym parku, w którym znajdują się 3 stawy oraz starodrzew ( buki, dęby, klony ponad 100-letnie).Obok pałacu – budynek starej gorzelni oraz stajnie. Folwark zaczyna się zabytkowym murowanym gołębnikiem i dalej zabudowania gospodarcze( częściowo do wyburzenia).Folwark ma powierzchnię 5 hektarów ,klasy ziemi B-R IVa , pozostałe grunty to ziemia kl.IIIb. Ziemia nadaje się do hodowli i upraw.Folwark zlokalizowany w prężnej gminie Krzęcin, powiat choszczeński i oddalona o 10 km od jednego z większych pól golfowych MODRY LAS. W gminie Krzęcin powstają „farmy wiatraków”, kilka widocznych jest za granicą folwarku .
Cały zespól parkowo-pałacowy stanowi wspaniałą ofertę dla różnych form działalności od agroturystyki ,przez centrum rehabilitacyjno- opiekuńcze, dom spokojnej starości, po centrum konferencyjne.
Cena najmu : 7500 zł/m-c
CENA Sprzedaży – DO USTALENIA PODCZAS BEZPOŚREDNICH ROZMÓW Z WŁAŚCICIELEM

Stan prawny
Własność
Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bezpłatny poradnik
Zapisując się wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji handlowych związanych z działalnością firmy Atelia Agnieszka Zalewska za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail przez firmę Atelia Agnieszka Zalewska. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności.