fbpx

Powierzchnia 253 m2-gastro/med/biuro-Klasa A Centr

Szczecin
Śródmieście-Centrum, Zachodniopomorskie
ATL02537 10193826
15 180 PLN
Cena za m²: 60,00 PLN

 Przedstawiam Państwu ofertę wynajmu powierzchni zlokalizowanej w sercu biznesowego Szczecina.

Jest to powierzchnia po restauracji więc idealnie nadaje się do potrzeb gastronomicznych, jednak może być przerobiona na inne potrzeby w tym medyczne czy biurowe.
Do lokalu jest wejście z ulicy jak i z podwórka z poziomu parteru.
Na powierzchnię lokalu składa się duża otwarta przestrzeń, zaplecze kuchenne, toalety oraz przedsionek na wejściu.

Budynek stanowi pierwszą klasę A wśród budynków biurowych w Szczecinie, oferując ponad 5 000 m² komfortowej przestrzeni biurowej utrzymanej w najwyższym standardzie. Jego atrakcyjna lokalizacja w centrum miasta oraz doskonała jakość oferowanych powierzchni stanowią niezaprzeczalne atuty tego obiektu.
Swoją silną pozycję na lokalnym rynku zawdzięcza centralnej i prestiżowej lokalizacji, dobremu współczynnikowi miejsc parkingowych, dobrej jakości wykończeniu powierzchni i wysokiemu standardowi obsługi oraz atrakcyjnym stawkom czynszu. Budynek otrzymał prestiżowy certyfikat BREEAM In Use. Przyznany w grudniu 2012 r. certyfikat, jest potwierdzeniem proekologicznych rozwiązań stosowanych w zarządzaniu budynkiem.

Standard wykończenia powierzchni obejmuje:

– Wykładzinę podłogową na wyższych piętrach
– Sufity podwieszane (kasetonowe) w biurach
– Sufity podwieszane z płyty G-K w korytarzach, z zabudowanym kanałem wentylacyjnym i instalacją oświetlenia elektrycznego
– Ściany działowe wykonane z płyty G-K lub bloczków gazobetonowych, szpachlowane, pokryte tapetą z włókna szklanego, malowane farbą Tikkurila Optiva 5 w kolorze białym
– Wybrane ścianki działowe systemowe z przeszkleniami, umożliwiające optymalne doświetlenie przestrzeni
– Oświetlenie obejmujące lampy i oświetlenie halogenowe

Komunikacja

Budynek usytuowany w sercu miasta, świetnie skomunikowany z pozostałymi częściami Szczecina. W odległości 100 metrów od biurowca znajduje się przystanek tramwajowy, natomiast kolejny przystanek jest oddalony o 260 metrów.
Lotnisko Szczecin-Goleniów oddalone jest o 42 km w kierunku Gdańska. Podróż do lotniska zajmuje około 40 minut. Dworzec kolejowy i autobusowy są zlokalizowane w odległości 1.7 km, a dojazd do nich trwa około 7 minut. Autostrada A6, łącząca się z niemiecką autostradą A11 w kierunku Berlina, znajduje się w odległości 15 km. Podróż do Berlina zajmuje około 2 godziny, czyli 150 km.
Najbliższy hotel, Radisson Blue, znajduje się zaledwie 300 metrów (5 minut) od biurowca, natomiast kolejny, Hotel Park, jest oddalony o 400 metrów (6 minut). Jeśli ktoś pragnie odwiedzić Hotel Focus na Starym Mieście, to dojście zajmuje około 7 minut.

Cena za m2 – 60 PLN + Vat.

Dostępne inne powierzchnie:
– 320 m2 – powierzchnia biurowa na 5 p.
– 1100 m2 – powierzchnia biurowa na 1 p.
– 185 m2 – powierzchnia biurowa na parterze

Zapraszam na prezentację:)

Cena za m²
60,00
Stan prawny
Własność
Powierzchnia
253 m²
Cena za m²
Liczba pięter
4
Materiał
Cegła
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Stan budynku
Idealny
Stan nieruchomości
Idealny
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Przeznaczenie
Gastronomiczne
Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bezpłatny poradnik
Zapisując się wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji handlowych związanych z działalnością firmy Atelia Agnieszka Zalewska za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail przez firmę Atelia Agnieszka Zalewska. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności.