fbpx

NOWA CENA Działka inwestycyjna

Lubczyna
Zachodniopomorskie
MNI21710 10193481
2 700 000 PLN
Cena za m²: 30,00 PLN

Szukasz Nieruchomości, dzięki której Twój zainwestowany kapitał zwróci Ci się ze zdwojoną siłą??? Właśnie taką znalazłeś/ łaś.

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertę sprzedaży działek o łącznej pow. 9 ha położonych około 1500 m od Jeziora Dąbie w miejscowości Lubczyna, gm. Goleniów.

Nieruchomość położona 7 km od Goleniowskiego Parku Przemysłowego, dobrze skomunikowana z drogą S3 i S6.

Idealna pod zabudowę mieszkaniową lub działalność przemysłowo-usługową . Największym atutem działek jest potencjał INWESTYCYJNY. Z racji powierzchni istnieje możliwość podziału ich na mniejsze działki wraz z drogami wewnętrznymi. Dodatkowym atutem jest sąsiedztwo zabudowy mieszkaniowej jak i przemysłowej w odległości ok. 250 m, co ma kluczowe znaczenie przy uzyskaniu decyzji o warunkach zabudowy.

Dojazd do działek bezpośredni powiatową drogą asfaltową oraz drogą publiczną o nawierzchni gruntowej i szerokości w przedziale od 3,0 mb do 10,0 mb.

Klasyfikacja użytków:
– R V
– R VI
– Ł IV

Media:
Prąd
– w odległości ok. 500 m, ul. Azaliowa – trafostacja,
– w odległości ok. 350 m, ul. Lipowa – trafostacja,
– w przypadku budowy dużej inwestycji o charakterze przemysłowym, może wystąpić wymóg budowy odrębnej trafostacji
Wodociąg
– w odległości ok. 580 m, ul. Azaliowa,
– w odległości ok. 450 m, ul. Lipowa,
Kanalizacja (wymagana przepompownia)
– w odległości ok. 450 m, ul. Lipowa,
– w odległości ok. 600 m, ul. Azaliowa,
Gaz – brak w miejscowości,

Zgodnie ze studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego przedmiotowy teren przeznaczony jest pod:
– usługi turystyczne z zabudową mieszkaniową w strefie rozwoju funkcji turystycznych i rekreacyjnych. Działka znajduje się w obszarze Natura 2000

Lubczyna – rozwijająca się miejscowość turystyczna, położona nad Jeziorem Dąbie. Ulubione miejsce letniego wypoczynku mieszkańców Goleniowa i nie tylko. Szeroka, piaszczysta plaża, strzeżone kąpielisko, wypożyczalnia sprzętu pływackiego, port jachtowy i przystań. W miejscowości znajduje się szkoła podstawowa, OSP, przychodnia, sklepy, punkty gastronomiczne i handlowe przy plaży.

W miejscowości w 2020 r. wyremontowano jezdnię, sieć kanalizacji deszczowej, sanitarnej oraz wodociągowej, chodnik, parking przy plaży, plac OSP oraz ścieżkę rowerową, która rozpoczyna się już w Goleniowie i prowadzi do samej plaży. Obecnie w Lubczynie notuje się duży przyrost liczby nowych budynków mieszkalnych.

Odległość do Goleniowa -12 km,
Odległość do Szczecin Dąbia – 18 km,
Odległość do Szczecina – 26 km,

ZAPRASZAM DO SKŁADANIA OFERT ZAKUPU!

Cena za m²
30,00
Ogrodzenie
Brak
Cena za m²
Stan prawny gruntu
Własność
Powierzchnia działki
90000 m²
Kształt działki
Prostokąt
Droga dojazdowa
Polna droga
Ujęcie wody
Miejska
Rodzaj kanalizacji
Miejska
Kanalizacja
Tak
Prąd
Tak
Woda
Tak
Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bezpłatny poradnik
Zapisując się wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji handlowych związanych z działalnością firmy Atelia Agnieszka Zalewska za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail przez firmę Atelia Agnieszka Zalewska. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności.