fbpx

Przytulny lokal handlowo-usługowo-biurowy

Szczecin
Prawobrzeże, Zachodniopomorskie
6/11211/OLS 10160129
20 000 PLN
Cena za m²: 1 250,00 PLN

Jeśli poszukujesz lokalu użytkowego do 35 m2, to świetnie trafiłeś/trafiłaś!

Zapraszam Cię na prezentację lokalu użytkowego, który może pełnić funkcję handlową, usługową lub biurową, a nawet magazynową.

Lokal mieści się w centrum osiedla mieszkalnego Słoneczne, na prawobrzeżu Szczecina. Posiada bezpośredni dostęp do komunikacji miejskiej w każdym kierunku. Dodatkowo dla Ciebie i Twoich Klientów dostępny jest bezpłatny parking, na którym zawsze znajdziesz miejsce.
Lokal jest dostępny 24h/dobę, ale poza godzinami pracy cały pasaż jest jest strzeżony kamerami, posiada ograniczony dostęp oraz jest monitorowany przez Firmę Ochroniarską. Wszystko zawarte jest w koszcie czynszu.

Podłoga w lokalu jest w płytkach, ściany są gładzone i malowane.

Na sprzedaż wystawione są 2 sąsiadujące ze sobą lokale. Jeden posiada witrynę, drugi zamykany jest roletą antywłamaniową. Lokale sprzedawane są osobno, ale bardzo łatwo je połączyć, tworząc jedną przestrzeń o powierzchni prawie 35 m2.

Do lokalu wchodzi się z części wspólnej pasażu, dzięki czemu nie ma strat ciepła, jak w przypadku lokali, do których wchodzi się bezpośrednio z ulicy.

Lokal ogrzewany jest poprzez system rekuperacji ciepła z części wspólnych.

Lokal dostępny jest od zaraz.

Serdecznie zapraszam.

Cena za m²
1 250,00
Stan prawny
Własność
Powierzchnia
16 m²
Cena za m²
Liczba pięter
2
Rodzaj budynku
Biurowo-handlowy
Stan budynku
Bardzo dobry
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Stan prawny gruntu
Udział
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bezpłatny poradnik
Zapisując się wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji handlowych związanych z działalnością firmy Atelia Agnieszka Zalewska za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail przez firmę Atelia Agnieszka Zalewska. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności.