fbpx

Bliźniak z 2 miejscami postojowymi w Tanowie

Tanowo
Zachodniopomorskie
MRH20533 10179233
770 000 PLN
Cena za m²: 7 788,00 PLN

Na sprzedaż bliźniaki o powierzchni 98,87 m2 położone na działkach 200 – 280m2 wraz z 2 miejscami postojowymi położone w Tanowie.
Termin wydania połowa 2023 roku.

1. WYKOŃCZENIE
– ściany główne : cegła silikatowa 18 cm
– ściany działowe: cegła silikatowa gr. 8-12 cm.
– stropy żelbetowe oraz drewniane
– salon, pokoje, kuchnia, łazienka: tynk gipsowy kat. III nakładany maszynowo, bez gładzi
– posadzki cementowe zatarte na ostro
– sufity na parterze: tynkowane, bez gładzi
– sufity na piętrze: zabudowa z płyt G-K wraz z obróbką łączeń, nietynkowane, bez gładzi
– schody wylewane, żelbetowe
– stolarka okienna PCV, jednoramowa ~Ug < 1,2 W/(m2K), drzwi tarasowe rozwierno-uchylne, szyby zespolone w pakiecie trzyszybowym ~Uw < 0,86 W/(m2K) - drzwi wejściowe do lokali o podwyższonej odporności na włamanie - kanał kominkowy, otwarty, bez wyposażenia 2. ROBOTY INSTALACYJNE - instalacja wodociągowa zimnej wody użytkowej wraz z urządzeniem pomiarowym (w studzience na terenie działki), budynek zasilany z sieci gminnej - instalacja grzewcza oraz ciepłej wody użytkowej: budynek oraz woda użytkowa będą ogrzewane gazowym piecem kondensacyjnym z zamkniętą komorą spalania oraz zasobnikiem, ciepło rozprowadzone w postaci kaloryferów, gaz z sieci gazowej (opomiarowanie w skrzynce gazowej przy granicy działki) - instalacja sanitarna PCV, odprowadzana do bezodpływowego zbiornika na nieczystości o pojemności ~ 5m3 - instalacja deszczowa, odprowadzana do zbiornika na wodę deszczową o pojemności ~5m3 - instalacja elektryczna: wewnętrzna tablica bezpiecznikowa wraz z rozprowadzeniami (z oprawami i osprzętem), budynek zasilany z sieci energetycznej ENEA (opomiarowanie w szafce elektrycznej przy granicy działki) - wewnętrzna instalacja telefoniczna oraz internetowa, okablowanie bez anten, splitter’ów i router’ów - wewnętrzna instalacja TV naziemna i satelitarna, okablowanie bez anten i dekoderów - wentylacja grawitacyjna + okapowa, kanały prefabrykowane stalowe oraz rury SPIRO + wywiewki dachowe - łazienki: podejścia wody zimnej i ciepłej z rozprowadzeniem w łazience zakończone korkiem, instalacja kanalizacji z rozprowadzeniem, bez wyposażenia w biały montaż - kuchnie: podejścia wody zimnej i ciepłej z rozprowadzeniem w kuchni zakończone korkiem, instalacja kanalizacji z rozprowadzeniem, bez wyposażenia w zlewozmywak i kuchenkęSTANDARD WYKOŃCZENIA BUDYNKU ORAZ TERENÓW PRZYNALEŻNYCH1. ELEWACJA BUDYNKU: tynk strukturalny biały-kremowy RAL9001 2. DACH: dachówka ceramiczna w kolorze antracytowym, obudowa komina: łupki 3. OGRÓDKI: wyrównana powierzchnia biologicznie czynna zielona, wyjście z lokalu na ogródek utwardzone kostką brukową, segmenty ogródków wydzielone panelem ogrodzeniowym 3D 4. OTOCZENIE BUDYNKU: - wjazd na teren działki utwardzony kostką betonową, - wydzielona powierzchnia biologicznie czynna zielona - 2 miejsca postojowe dla lokalu z powierzchnią utwardzoną lub częściowo utwardzoną - wydzielone utwardzone miejsce na śmietnik dla każdego z lokali - działka ogrodzona panelem ogrodzeniowym 3D (nie wliczając ogrodzeń istniejących) - dojazd do działki drogą gminnąZapraszam serdecznie

Cena za m²
7 788,00
Stan prawny
Własność
Powierzchnia
98.87 m²
Powierzchnia użytkowa
98.87 m²
Cena za m²
Liczba pokoi
4
Liczba pięter
2
Materiał
Cegła
Stan budynku
Stan deweloperski
Stan nieruchomości
Stan deweloperski
Powierzchnia działki
243 m²
Kształt działki
Prostokąt
Droga dojazdowa
Utwardzona
Prąd
Tak
Woda
Tak
Gaz
Tak
Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bezpłatny poradnik
Zapisując się wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji handlowych związanych z działalnością firmy Atelia Agnieszka Zalewska za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail przez firmę Atelia Agnieszka Zalewska. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności.