fbpx

Na wynajem biura w atrakcyjnej lokalizacji!

Szczecin
Pomorzany, Zachodniopomorskie
ATL02209 10177772
2 800 PLN
Cena za m²: 35,00 PLN

Ofertą wynajmu są pomieszczenia biurowo – handlowo – usługowe zlokalizowane w centrum handlowym przy jednej z głównych ulic Szczecina z dużym przepływem pojazdów.
Biura typu open space znajdują się na pierwszym piętrze w budynku bez windy. Pomieszczenia są jasne, dobrze nasłonecznione, przestronne.
Istnieje możliwość umieszczenia reklamy w dobrze widocznych z głównej ulicy dużych oknach. Przy budynku znajduje się duża ilość bezpłatnych miejsc parkingowych.
Toalety dla personelu znajdują się w częściach wspólnych budynku.
Podana cena najmu jest ceną netto. Należy doliczyć VAT oraz opłaty eksploatacyjne.

Cena za m²
35,00
Powierzchnia
80 m²
Cena za m²
Piętro
1
Liczba pięter
1
Materiał
Inny
Rodzaj budynku
Biurowo-handlowy
Stan budynku
Bardzo dobry
Stan nieruchomości
Bardzo dobry
Parking naziemny
Tak
Liczba miejsc parkingowych naziemnych
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Przeznaczenie
Biurowe
Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bezpłatny poradnik
Zapisując się wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji handlowych związanych z działalnością firmy Atelia Agnieszka Zalewska za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail przez firmę Atelia Agnieszka Zalewska. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności.