fbpx

Niesamowity lokal w samym centrum Szczecina

Szczecin
Centrum, Zachodniopomorskie
EXT01461 10158907
40 000 PLN
Cena za m²: 40,23 PLN

Extra nieruchomość w samym centrum Szczecina.
Jest to świetna lokalizacja do prowadzenia działalności handlowej, usługowej, biurowej lub gastronomicznej, nie tylko ze względu na możliwości adaptacji, ale także ze względu na położenie przy jednej z głównych ulic miasta oraz bardzo szybki i łatwy dostęp komunikacji miejskiej ( 3 minuty od dziesięciu linii tramwajowych i pięciu autobusowych).
Na 858 m2 powierzchni użytkowej składa się: parter- otwarta przestrzeń i zaplecze o pow. 327,45 m2 z dużymi witrynami, oraz piętro o pow. 284,92 m2. Na piętro prowadzą szerokie schody i winda towarowa. Na poziomie -1 znajduje się przestrzeń produkcyjno- magazynowa, o powierzchni użytkowej 240 m2 , do której również dochodzi winda. Istnieje możliwość oddzielenia poziomów
Miejsce o dużym potencjale i doskonałej postrzegalności.Dla obiektu jest przygotowany projekt modernizacji całego budynku z pozwoleniem na budowę.
Na tym obecnym możliwe są różne warianty najmu obiektu : całość, oddzielnie piętro, parter lub jego część.Ceny najmu poszczególnych wariantów do uzgodnienia z Wynajmującym
Możliwość reklamy działalności na całej ścianie frontowej .

Cena za m²
40,23
Powierzchnia
870 m²
Cena za m²
Liczba pięter
1
Materiał
Wielka Płyta
Rodzaj budynku
Biurowo-handlowy
Stan budynku
Do adaptacji
Parking naziemny
Tak
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Gaz
Tak
Przeznaczenie
Handlowo/Usługowe
Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bezpłatny poradnik
Zapisując się wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji handlowych związanych z działalnością firmy Atelia Agnieszka Zalewska za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail przez firmę Atelia Agnieszka Zalewska. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności.