fbpx

Działka z pozwoleniem na budowę stacji paliw

Lubieszyn
Zachodniopomorskie
ATL02122 10159642
4 350 000 PLN
Cena za m²: 176,11 PLN

Na sprzedaż działka z aktualnym pozwoleniem na budowę stacji paliw. Działka zlokalizowana w Lubieszynie, obręb Wąwelnica, niespełna kilometr od przejścia granicznego. Działka posiada dostęp do obecnej Drogi Krajowej nr 10 poprzez wjazd i zjazd działką sąsiednią – ustanowiona służebność. Wjazd i zjazd na nową DK 10 zagwarantowany zaprojektowaną i uzgodnioną drogą dojazdową.

Całkowita powierzchnia działki wynosi 24700m2, z czego teren zaprojektowany pod budowę stacji paliw to 16400m2, pozostałą powierzchnię 8300 m2 można zagospodarować według własnych potrzeb.

Dla działki zatwierdzono projekt budowlany i udzielono pozwolenia na budowę stacji paliw (Kategoria obiektu budowlanego XX) z obiektami: pawilonem obsługi, wiatą nad dystrybutorami, budynkiem myjni, budynkiem motelu, parkingiem dla samochodów ciężarowych z 14 miejscami postojowymi (ilość miejsc postojowych można zwiekszyć poprzez zagospodarowanie pozostałego terenu) oraz miejscami postojowymi dla samochodów osobowych, dwoma zbiornikami naziemnymi LPG o V=4850m3 każdy, dwoma zbiornikami podziemnymi paliw płynnych o V=50m3 każdy. Projekt i opracowanie techniczne przygotowane przez specjalistyczne biuro projektowo-wykonawcze

Polecamy działkę z uwagi na dogodne położenie i kompletne przygotowanie prawne pod budowę stacji paliw.

Cena za m²
176,11
Cena za m²
Stan prawny gruntu
Własność
Powierzchnia działki
24700 m²
Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bezpłatny poradnik
Zapisując się wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji handlowych związanych z działalnością firmy Atelia Agnieszka Zalewska za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail przez firmę Atelia Agnieszka Zalewska. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności.