Uroki szczecińskiego Pogodna

Zakup nieruchomości to ważna finansowa decyzja, jednak gdy chodzi o zakup nieruchomości ekskluzywnej, wyróżniającej się na rynku, nieruchomości która będzie Twoją wizytówką to finansowy aspekt tej decyzji musi ustąpić miejsca innym ważnym przesłankom. Przy wyborze takiej nieruchomości, bez względu na to czy planujemy w niej zamieszkać, czy urządzić siedzibę firmy, niewątpliwie jedną z ważniejszych rzeczy na którą musimy zwrócić uwagę jest lokalizacja. Często słyszę od naszych klientów „chcielibyśmy zamieszkać w domu z ogrodem z dala od miejskiego zgiełku ale praca, dzieci, szkoła” albo „potrzebuję domu/biura, w którym bez skrępowania przyjmę klientów VIP”. Propozycją na rozwiązanie tych dylematów jest dom położony w prestiżowej dzielnicy Szczecina jaką niewątpliwie jest Pogodno.  Przed końcem XIX wieku, osiedle składało się z nielicznych luksusowych budynków mieszkalnych, lecz na początku XX wieku to się zmieniło. Zaczęły powstawać okazałe, rozbudowane wille zdobione bogatymi detalami. Po dziś dzień Pogodno słynie z willowego charakteru i perełek architektonicznych. Wąskie, kameralne uliczki dają poczucie intymności, a usytuowane na tyłach domów ogrody gwarantują ciszę i spokój. Wygodną komunikację do centrum miasta zapewniają linie tramwajowe i autobusowe.
Drugą z istotnych rzeczy wpływającą na nasz wybór nieruchomości jest jej jakość . Dotyczy ona zarówno materiałów i technologii z jakich dom został wybudowany jak i materiałów wykończeniowych. Sprawdzone marki, dbałość o szczegóły i opieka profesjonalistów na każdym etapie tworzenia domu dają gwarancję , że dom będzie służył wielu pokoleniom, będzie ponadczasowy. Korzystanie z usług doświadczonych architektów i projektantów podkreśli wyjątkowość domu.
Wychodząc naprzeciw wszystkim oczekiwaniom naszych klientów, chcąc połączyć ich marzenie o pięknym domu z ogrodem , o reprezentacyjnej siedzibie firmy, o ciszy, spokoju z możliwością prowadzenie aktywnego życia zawodowego, towarzyskiego i wygodnego korzystania z miejskich wygód chciałabym zaprezentować wyjątkową i oryginalną willę z basenem, położoną przy ul. Reduty Ordona. Dom zaprojektowany i utrzymany w południowoeuropejskim stylu. Konsekwencja, dbałość o szczegóły i kompletność projektu pozwoliły uniknąć przypadkowości w wystroju i dekoracji. Wspomnianą wcześniej jakość podkreślają np. miedziane parapety i okucia, mahoniowe okna, drzwi z drzewa egzotycznego dekorowane dymionym szkłem, gięte drewniane poręcze, stiuki, oryginalna włoska glazura i terakota, listwy przypodłogowe z drewna egzotycznego, gustowny kominek w zabudowie z drewna egzotycznego, podłogi z drzewa Badi. Tekstylia okienna szyte na miarę firmy Versace. Pokój kąpielowy wykończony drewnem Teak z ręcznie robioną toaletką i ramami luster. Oczywiście to tylko kilka przykładów wyjątkowości proponowanej nieruchomości.


Dom składa się z 4 kondygnacji, które spełniają określone funkcje i mają określony układ pomieszczeń:
Piwnica (97 m2) – widna, siłownia, pralnia wykończona glazura i terakotą, open space ew. palarnia, ściany malowane, stolarka wewnętrzna drewniana
Parter – Hall (20,91 m2), kuchnia (19,27), salon (68,46 m2), toaleta (4,93 m2), taras
Piętro – sypialnia główna (24,82 m2) z pokojem kąpielowym (14,85 m2), oranżerią (13,34 m2) i tarasem, 2 pokoje gościnne (10,56 i 11,30 m2)
Poddasze – trzy sypialnie, łazienka z WC (76,74 m2)


Do bryły budynku przylega dwustanowiskowy garaż z bezpośrednim przejściem na ogród. Wspomniany ogród podzielony jest na strefę zieloną i strefę relaksu, której centrum stanowi owalny basen.
Lokalizacja nieruchomości w bliskiej odległości od centrum miasta daje mieszkańcom domu komfort i wygodę w wypełnianiu codziennych obowiązków: pracownika, przedsiębiorcy, rodzica, ucznia czy studenta. Zadbany ogród i przemyślane koncepcje w jego aranżacji dają poczucie intymności i pozwalają zachować równowagę po dniu spędzonym w zgiełku miasta. Ze względu na swoje położenie, jakość i styl oferowany przez mnie dom stanowi doskonałą lokatę kapitału. Ceny nieruchomości na Pogodnie utrzymują wysoki jednak od lat stabilny poziom. Charakter dzielnicy przyciąga zamożnych inwestorów, artystów, inteligencję, dzięki temu nieruchomości są zawsze atrakcyjne i pożądane. Specyfika miejsca, w którym mieszkamy, pracujemy ma ogromny wpływ na nasze życie. Tu z pewnością poziom samorealizacji, zadowolenia, satysfakcji będzie bardzo wysoki. Zachęcam do zakupu tej wspaniałej willi.
Nasza fascynacja dzielnicą Pogodno przełożyła się również na naszych szanownych klientów, którzy nieustannie poszukują nieruchomości w tym rejonie. Pomóż nam spełnić ich marzenia o zamieszkaniu w tym wyjątkowym miejscu i zgłoś do nas swoje oferty. Zapraszamy do współpracy

Umów się na bezpłatne konsultacje z doradcą ATELIA i sprawdź, jak wiele możesz zyskać.

„Bądź orłem na rynku nieruchomości. Z nami możesz więcej.”