fbpx

Atrakcyjna działka w Wirowie

Wirów
Zachodniopomorskie
ATL01999 10159567
199 000 PLN
Cena za m²: 193,39 PLN

Do sprzedaży działka o powierzchni 1 029m2 w Wirowie w sąsiedztwie nielicznych zabudowań jednorodzinnych wolnostojących. Działka położona na uboczu w ustronnym, bezpiecznym miejscu. Idealna do postawienia domu dla rodziny z dziećmi. Lokalizacja zapewnia dużo prywatności, ciszę i spokój oraz bliski kontakt z naturą. Sąsiedzi mieszkający w pobliżu przyjaźni i pomocni.
Możliwość spędzania aktywnie wolnego czasu – w pobliżu las, sieć ścieżek rowerowych, którymi można dojechać zarówno do Gryfina, Bań, jak i do Gardna oraz atrakcyjny plac zabaw. Jezioro oddalone jest od działki o niecały kilometr.
Nieruchomość w atrakcyjnej lokalizacji – nieduża odległość do większych miast:
– do Gryfina jedynie 5km,
– do Szczecina około 30km.
Wszystkie media znajdują się tuż przy działce w drodze.
Miejsce idealne do zamieszkania dla osób ceniących sobie spokój i prywatność z dala od zgiełku i pędu miasta. Rodziny z dziećmi zapewnią swoim pociechom w tym miejscu szczęśliwe dzieciństwo, przepełnione codziennymi obserwacjami natury, nowymi odkryciami i przygodami.
Serdecznie zapraszamy na prezentację!

Cena za m²
193,39
Ogrodzenie
Siatka
Cena za m²
Powierzchnia działki
1029 m²
Przeznaczenie działki
Budowlana
Kształt działki
Prostokąt
Droga dojazdowa
Polna droga
Prąd
Tak
Woda
Tak
Gaz
Tak
Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bezpłatny poradnik
Zapisując się wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji handlowych związanych z działalnością firmy Atelia Agnieszka Zalewska za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail przez firmę Atelia Agnieszka Zalewska. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności.