fbpx

Na wynajem lokal biurowy 180,10 m2

Szczecin
Bezrzecze, Zachodniopomorskie
ATL01996 10159561
4 682 PLN
Cena za m²: 26,00 PLN

Na wynajem lokal biurowy o powierzchni 180,10 m2 zajmujący poddasze użytkowe budynku zlokalizowanego w dzielnicy Bezrzecze.
Pomieszczenia biurowe w podwyższonym standardzie. Na lokal skłąda się : sala konferencyjna, trzy pokoje biurowe, dwa pomieszczenia socjalno-bytowe, zaplecze socjalne, toalety i serwerownia. Wejście do lokalu od strony podwórza, przynależnymi do lokalu, holem i klatką schodową o powierzchni 19,38 m2.
Budynek o łącznej powierzchni 814,2 m2, składa się z trzech poziomów. Na poziomie „0” – 441,8 m2, znajdują się pomieszczenia magazynowo-usługowe wraz z zapleczem, kotłownia oraz hol i klatka schodowa prowadzące do pomieszczeń biurowych na wyższych kondygnacjach. Usytuowany jest na działce o powierzchni 1477 m2. Wybudowany w technologii traycyjnej a oddany do użytkowania w 1999 r. Bezpośrednie otoczenie stanowią obiekty o podobnym charakterze co przedmiotowa nieruchomość (funkcja usługowa). Jest także możliwość wynajęcia dodatkowej powierzchni o charakterze warsztatowo – magazynowym o metrażu 413,02 m2 znajdującej się na poziomie „0”.
Obiekt w bardzo dobrym stanie technicznym, nie wymaga nakładów finansowych. Miejsca parkingowe zarówno na terenie przynależnym do obiektu jak i wzdłuż posesji od strony ulicy. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową. Teren ogrodzony, instalacja alarmowa oraz monitoring zewnętrzny. Dogodny dojazd do centrum miasta, ok. 7 km. Czynsz ofertowy netto + VAT + media.
Polecam i zapraszam na prezentację, jak i do kontaktu telefonicznego.

Cena za m²
26,00
Stan prawny
Własność
Powierzchnia
180.1 m²
Cena za m²
Liczba pokoi
9
Piętro
2
Liczba pięter
2
Materiał
Cegła
Rodzaj budynku
Budynek biurowy
Stan budynku
Idealny
Stan nieruchomości
Idealny
Garaż/Miejsca parkingowe
Tak
Parking naziemny
Tak
Powierzchnia działki
1477 m²
Droga dojazdowa
Asfaltowa
Rodzaj kanalizacji
Miejska na działce
Kanalizacja
Tak
Prąd
Tak
Woda
Tak
Gaz
Tak
Przeznaczenie
Biurowe
Zapisz się na nasz newsletter i odbierz bezpłatny poradnik
Zapisując się wyrażasz zgodę na przesyłanie informacji handlowych związanych z działalnością firmy Atelia Agnieszka Zalewska za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail przez firmę Atelia Agnieszka Zalewska. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na ten temat przeczytasz w Polityce Prywatności.